• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

ЗВІТ депутатів фракції Об’єднання Самопоміч в Новоград-Волинській міській раді за 2019

eye

197

Звіти депутатів

img

Фракція Самопомочі в НВМР має деякі унікальні особливості.

1. Жоден депутат жодного разу не претендував на виділення землі.
2. Самопоміч сьогодні не має представників у виконавчих органах влади.
3. Самопоміч абсолютно незалежна.
4. Самопоміч діє в інтересах людей, в першу чергу своїх виборців.
5. Депутати завжди мають принципову позицію.
6. Ми завжди діємо відкрито і враховуємо думку людей.
7. Ми завжди вивчаємо проекти рішень і розробляємо свої проекти рішень НВМР.

НАША МЕТА

Новоград-Волинський - це комфортне та безпечне місто з розвиненою інфраструктурою та сприятливим інвестиційним кліматом. Місто, побудоване на принципах рівноправних умов, верховенства громадського суспільства, контролю за діяльністю влади.

Новоград-Волинський – це місто, в якому хочеться жити і в якому комфортно будувати бізнес підприємцю. Місто з різноманітним культурним дозвіллям, привабливе для туристів. Місто з високими соціальними нормами.

Головне: Молодь залишається у місті!

Потрібні: кваліфіковані робочі місця, гідний рівень оплати праці, освіта, дозвілля, доступне житло. Для досягнення цього необхідне економічне зростання в регіоні, тобто - залучення інвестицій. У свою чергу нам потрібно створити інвестиційну привабливість міста.

Але сьогодні місту потрібно #перезавантаження

ЗРОБЛЕНО

Депутати Самопомочі більше всіх направили звернень, листів до міського голови, заступників міського голови, начальників управлінь, керівників КП.  Природно вони брали участь в роботі постійних комісій, погоджувальної ради, пленарних засіданнях сесій, нарадах, тимчасових контрольних комісій  (по коштам фонду культури, стану КП Шляхрембуд, проблем з водопостачанням у грудні). Опрацьовували звернень громадян.

 

ВИТРАТИ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

 

Кармазін О.В.

20

50 000

Поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів на      вул. Декабристів буд. № 17, вул.Чехова, буд. № 10

48 140

Матеріальна допомога на лікування

34 120

Проведення ремонтних робіт покрівлі даху Ліцею №4

22 500

Придбання електроплити для харчоблоку ДНЗ №6

14 000

Придбання предметів довгострокового користування (комп'ютерного обладнання) для КУ «Інклюзивно – ресурсний центр»

20 000

Придбання холодильників в ДНЗ №6

6 240

Придбання технічних засобів для особи з інвалідністю  Дзюбчука А.І.

 5 000

Придбання хірургічного інструментарію для КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

Використано всього: 200 000

 

Хапчук С.В.

8

10 000

Придбання та встановлення міжкімнатних дверей в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

25 000

Встановлення елементів дитячого майданчика по  вул. Рибалка, 3 ОСББ «Чайка»

40 000

Поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів по  вул. М. Рибалка, 5

8 000

Благоустрій місць загального користування по  вул. Леваневського (джерело)

10 000

Поточний ремонт басейну Центру розвитку дитини «Дельфін»

10 000

Придбання телевізора для Ліцею №11

70 000

Придбання та встановлення системи відеоспостереження в       Ліцеї №11

8 000

Придбання ноутбука для Ліцею №11

19 000

Придбання ноутбука та копіювальної техніки для Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 Використано всього: 200 000

 

Шнайдер К.В.

34

30 000

Придбання та встановлення дитячого майданчика по   вул. Пушкіна, 5

15 000

Заміна вікон у місцях загального користування в будинку по вул. Пушкіна,4

5 400

Придбання та встановлення лавок біля будинку на  вул. Пушкіна,3

125 000

Капітальний ремонт прибудинкової території житлового будинку по вул. Пушкіна 10/2

5 000

Матеріальна допомога на лікування

10 000

Поточний ремонт кабінету  фізики Ліцею №4

5 900

Придбання копіювальної техніки для КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

3 700

Придбання інструментарію для КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 Використано всього: 200 000

 

 

ГОЛОВНІ СПРАВИ РОКУ

 

Підготовлено і прийнято НВМР декілька проектів рішень.   Самопоміч практично на кожну сесію виносить  проекти рішень.

Спільно з іншими депутатами мікрорайону Болгарбуд організували реконструкцію пішохідної зони на вулиці Леваневського.   Вона стала родзинкою мікрорайону, місцем зустрічей і прогулянок. Прикладом, як має виглядати місто.

Для фракції Об'єднання Самопоміч в НВМР була принциповою покупка авторефкератометра для корекції зору дітей в ТМО. Зараз пристрій вже працює в поліклініці.

Завдяки принциповій позиції фракції люди були інформовані про плани фінансування будівництва Прозорого офісу, реконструкції МЦ, центрального парку. По  об'єктам  були проведені прес-конференції. В ході обговорення внесені корективи.

У дискусії про стан полігону ТПВ ми ініціювали рішення придбати новий компактор в лізинг, що і було проголосовано депутатами.

3 рази ми внесли пропозицію про обов'язкове страхування комунального майна. «Доручити міському голові організувати підготовку нормативного документу (проекту рішення міської ради) щодо страхування майна територіальної громади з відповідними розрахунками та внести його на розгляд чергової сесії міської ради»

Самопоміч була співорганізатором акції протесту #SAVEФОП Під час акції ми закликали народних депутатів підписати законопроєкт  про скасування законів 128-ІХ, 129-ІХ.  Учасники заходу відвідали ВРУ і Кабмін. Єдиний податок від ФОП складає значну частину місцевих бюджетів. А погіршення умов ведення малого бізнесу може призвести тільки до його скорочення і відповідно до втрат бюджетів. Новоград-Волинська МР прийняла звернення до ВРУ з вимогою скасувати закони № 128-IX, 129-IX, які спрямовані на ліквідацію спрощеної системи ведення обліку та звітності для малого бізнесу.

Сергій Хапчук ініціювал електронну петицію до президента про посилення покарання за керування ТЗ в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння.  Порушувати правила має стати непопулярним.

Скоро в нашому місті з'являться: Спортивно-гімнастичний майданчик біля школи № 6; Шахове королівство в центральному парку; Скейт-парк; Інклюзивний дитячий майданчик "Відпочиваємо разом» по вулиці Шевченка, 25; І оновлений майданчик для збору ТПВ по вул.Леваневського, 18. У голосуванні за Бюджет участі-2019  взяли участь 1360 осіб або на 160 більше, ніж у минулому році. Самопоміч — ініціатор проекту.

Новоград-Волинська МР прийняла звернення до Президента і ВРУ щодо неприпустимості імплементації так званої «формули Штайнмаєра» та закріплення на законодавчому рівні особливого статусу окупованих територій Донецької та Луганської областей

14.10 під керівництвом  Олександра Кармазіна в Парку Пам'яті нескорених був урочисто піднятий державний прапор!

01.10  Активісти нашої ГО спробували створити атмосферу невеличкого душевного свята для 22 стареньких, які живуть  в Будинку для літніх людей в с. Лебедівка Новоград-Волинського району.

12 червня успішно пройшла відкрита панельна дискусія, де були обговорені пріоритети розвитку міста. В тому числі був проведений SWOT-ана?ліз, який широко застосовується у процесі стратегічного планування. Громада міста має визначитися з власними пріоритетами і розуміти, як буде виглядати місто через 10, через 20 років. Щоб йти, ефективно і цілеспрямовано, треба точно знати - куди ми разом йдемо.

Оновлений дитячий майданчик у парку біля Будинку офіцерів радує діток і їх батьків.

У місті повинен бути привабливий інвестиційний клімат. Звичайно, ставки податків - важлива складова інвестиційного клімату. Тому ми докладаємо максимальних зусиль для утримання податків на мінімально можливому рівні. Cтавки місцевих податків в 2020 не тільки залишилися на колишньому рівні, але для одного виду зборів були навіть знижені в 5 разів! З ініціативи комісії з питань економічного розвитку, були встановлені ставки збору у розмірі 0,5% для внутрішнього туризму, 1% - для в’їзного туризму.

На 242 гривні збільшена щомісячна пенсія одному з жителів Новограда-Волинського за програмою Самопомочі "Перерахунок пенсій». Більш 330 чоловік пройшли процедуру перевірки нарахованого розміру пенсії за допомогою наших волонтерів. Для 100 з них з'явилася можливість вибрати більш оптимальний період трудового стажу і тим самим змінити свою пенсію в більшу сторону.

Внесли на розгляд сесії Новоград-Волинської міської ради рішення про відміну рішення Новоград-Волинської міської ради від 28 лютого 2019 року про продаж 6 земельних ділянок по вулиці Богуна, 27 А-Д біля річки Случ загальною площею 0,6 га.  За допомогою електронної петиції.  Рішення про продаж було  відхилено. Справедливість перемогла. І буде перемагати завжди, коли людей об'єднає правильна ідея. І, звичайно, план.

Прибирання берега Случі і посадки яблуні разом з дітьми. І рішення НВМР про поступову відмову від використання поліетиленових пакетів в місті, яке було ініційовано Самопоміччю, було одним з перших кроків по реалізації цих мрій.   Прищеплювати культуру сортування сміття треба з дитинства, саме тому ми прийняли рішення подарувати одній із шкіл нашого міста спеціалізований бак для роздільного збирання сміття у квітні.

Підтримали ремонт реанімаційного відділення ТМО.

Спроби навести порядок на КП ВУВКГне досягли успіху.  Активісти ГО «Самопоміч» з 2014 року почали судитися, привертати увагу, добились аудиту. Висновки і рекомендації аудиту не впроваджені... Однак, ми постійно інформуємо громадськість про стан водоканалу.

 

Дуже важлива новина для малого та середнього бізнесу - ганебні вимоги щодо встановлення модемів на малі лічильники газу  скасовані завдяки наполегливості та небайдужості споживачів та активній публічній позиції, в тому числі і Об`єднання «Самопоміч». Нові лічильники встановлювати не буде необхідності.

Протягом року. Ведення переговорів з потенційними інвесторами про будівництво промислових підприємств в Новограді-Волинському.

Багато наших справ, до речі, приклад для всіх інших – тих, хто страждає від несправедливості сьогодні.

Нам усім слід об’єднуватися і захищати свої права.

Нас почують лише тоді, коли наші спільні справедливі вимоги будуть лунати чітко і голосно!

Назад до розділу

Опитування

Чи потрібно започатковувати відзначення Дня міста Новограда-Волинського?

50,00%

25,00%

,00%

25,00%

Триває до 24/07/2021

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію