• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Майстрівський старостинський округ

eye

383

Старостинські округи

img

Відповідно до Закону щодо добровільного приєднання територіальних громад до міст обласного значення, 1-го листопада 2018 року на засіданні 26-ї сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання було прийнято рішення №562 про добровільне приєднання Майстрівської сільської ради до міста Новограда-Волинського.

Тоді ж було утворено Майстрівський старостинський округ Новоград-Волинської міської ОТГ з центром у селі Майстрів у складі сіл Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля, а також покладено обов’язки старости в старостинському окрузі на Олексія Борисюка, який здійснював повноваження Майстрівського сільського голови до приєднання.

Новоград-Волинський став другим містом обласного значення, після Житомира, який створив об’єднану територіальну громаду.

Відповідно до розрахункових даних, наданих управлінням статистики, станом на 01.01.2018 року чисельність наявного населення у Майстрівській сільській раді становила 1202 особи, з них: в с. Майстрів – 405 осіб, в с. Майстрів Воля – 475 осіб, в с. Маковиці – 322 особи.

Загальна площа Майстрівського старостинського округу складає 4032,60 га.

Із 1 січня 2019 року місто Новоград-Волинський та територіальні громади сіл Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля Майстрівської сільської ради (Майстрівський старостинський округ) функціонують як Новоград-Волинська міська об’єднана територіальна громада. 

Посилання на FACEBOOK-сторінку

Назад до розділу

Опитування

Чи потрібно започатковувати відзначення Дня міста Новограда-Волинського?

50,00%

25,00%

,00%

25,00%

Триває до 24/07/2021

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію