• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Про проведення конкурсу: «Визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Новоград-Волинської міської територіальної громади»

eye

65

RSS

img

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу.

Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка,16, каб.43, 11700.

2. Підстава  для проведення конкурсу.

Рішення тридцять четвертої сесії VIІ скликання Новоград-Волинської міської ради від 05.09.2019 № 776 „Про проведення конкурсу з визначення виконавця  послуг з вивезення побутових відходів на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади“.

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.

3.1. Місце: 11700, Житомирська область, м. Новоград-Волинський,  вул. Шевченка,16, конференц  - зала (І поверх Будинку рад).

3.2. Дата: 26.04.2021  року.

3.3. Час: о 13:30 годині.

3.4. Матюшина Оксана Михайлівна – головний спеціаліст відділу благоустрою управління житлово - комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград - Волинської міської ради тел.: (04141) 3-54-43.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу.

4.1. Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення твердих побутових відходів (далі - ТПВ), що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах та організаціях розміщених на території Новоград - Волинської міської територіальної громади.

4.2. Наявність або можливість забезпечення матеріально - технічної бази на території Новоград-Волинської міської територіальної громади, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення ТПВ, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування  та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення ТПВ.

4.3. Вартість надання послуг.

4.4. Досвід роботи з надання послуг з вивезення ТПВ.

4.5. Наявність працівників відповідної кваліфікації  в кількості достатній для надання послуг з вивезення ТПВ відповідно до вимог нормативних документів.

4.6. Обов’язкове встановлення  до 01.06.2021 року за власні кошти на визначеній території контейнерів з кришками  для  збору ТПВ.

4.7. Протягом 2021 року забезпечити умови для реалізації роздільного збирання побутових відходів. Наявність проекту або затвердженої інвестиційної програми (програми капітальних витрат) розвитку підприємства,  яка повинна включати заходи щодо впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів.

4.8. Відсутність заборгованості по сплаті за захоронення відходів перед комунальним підприємством „Шляхрембуд“ Новоград - Волинської міської ради.

4.9. Об’єм завезених відходів на полігон твердих побутових  відходів м. Новоград - Волинський повинен бути не більше  об’єму норм утворення ТПВ, згідно укладених договорів про надання послуг з поводження з побутовими відходами на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

* Примітка:

У разі невиконання пунктів 4.6,4.7,4.9 конкурсної документації договір з виконавцем послуг з вивезення ТПВ на території Новоград-Волинської міської територіальної громади розривається в односторонньому порядку. Після чого оголошується новий конкурс. Виконавець послуг з вивезення ТПВ на території Новоград-Волинської міської  територіальної громади з яким розірвано договір за невиконання пунктів 4.6,4.7,4.9 конкурсної документації  не допускається для участі у новому конкурсі.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з поводження   з  твердими  побутовими  відходами.

Послуги з поводження з ТПВ планується надавати на території Новоград - Волинської міської  територіальної громади.

Загальна площа території Новоград-Волинської міської територіальної громади – 25  477,3 га.

Загальна чисельність населення Новоград-Волинської міської територіальної громади – 63 182 осіб.

Кількість житлових будинків  на території Новоград-Волинської міської територіальної громади  – 11 942 одиниць.

6. Характеристика об’єктів утворення твердих побутових відходів за джерелами їх утворення.

Назва об’єкта утворення твердих побутових відходів

Показник

Багатоквартирні житлові будинки, із них:

5-ти поверхових і вище

275

118

Кількість мешканців багатоквартирних житлових будинків.

23259

Місцезнаходження будинків, їх характеристика залежно від наявності видів благоустрою (каналізації, центрального опалення, водо- та газопостачання).

Будинки розміщені на території Новоград-Волинської міської територіальної громади, згідно умовного розподілу.

Обладнані:

централізованим опаленням – 166;

централізованим водопостачанням – 247;

централізованим водовідведенням – 226;

централізованим газопостачанням – 243.

Відомості про власників або наймачів, користувачів, у тому числі орендарів джерел утворення побутових відходів.

32 багатоквартирні житлові будинки перебувають на балансі комунального підприємства Новоград - Волинської міської ради „Новоград-Волинськжитлосервіс“.

Наявність, кількість, місцезнаходження, об’єм і належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів.

Загальна кількість контейнерних майданчиків: 72.

Кількість контейнерів для збору ТПВ:

297, з них: 24 контейнери перебувають на балансі комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Новоград – Волинськжитлосервіс.“,

4 контейнери на балансі ОСББ „Наливна“, 222 контейнери  ТОВ „Міськкомунсервіс“, 47 контейнерів на балансі комунального підприємства Наталівської сільської ради.

Одноквартирні  житлові будинки:

11667

Кількість мешканців таких будинків:

39923

Місцезнаходження будинків, їх характеристика залежно від наявності видів благоустрою (каналізації, центрального опалення, водо- та газопостачання).

Будинки розміщені на території Новоград-Волинської міської територіальної громади, згідно умовного розподілу.

33,85 % будинків каналізовано; 81% будинків обладнано водопостачанням.

Більша частина будинків газифіковано.

Характеристика під’їзних шляхів

109,37 км - тверде покриття;

163,71 км - м’яке покриття.

Підприємства, установи та організації:

Виробничі підприємства 

21

Підприємства торгівлі:

-  магазини

-  кіоски

-  інші

130

108

8

14

Підприємства громадського харчування

 

28

Вокзали

2

Автозаправні станції

9

Заклади побутового обслуговування

94

Ринки

4

Аптечні заклади

21

Установи освіти

42

Установи охорони здоров’я

14

Установи культури

17

Інші установи

42

7. Характеристика об’єкта поводження з побутовими відходами.

Полігон твердих побутових відходів м. Новоград - Волинський розташований на землях запасу Чижівської сільської територіальної громади на відстані від забудови Новоград - Волинської міської територіальної громади: м. Новоград - Волинський - 3 700 м, с. Майстрів – 15 900 м, с. Майстрова Воля -19 100 м, с. Маковиці -12 100 м,с. Наталівка – 8 000 м, с. Олександрівка – 10 000 м, с. Пилиповичі - 17 000 м, с. Великий Молодьків - 22 000 м, с. Груд – 24 000 м, с. Багате – 26 000 м, с. Дідовичі – 25 000 м, с. Борисівка – 29 000 м, с. Степове – 20 000 м, с. Городище - 20 000 м, с. Анета - 12 000 м і займає площу 11,1982 га. Полігон знаходиться на балансі комунального підприємства „Шляхрембуд“ Новоград - Волинської міської  ради.

8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

8.1. Способи подання конкурсних пропозицій: особисто або поштою.

8.2. Місце: 11700, Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка,16, каб.49.

8.3. Кінцевий строк:  26.04.2021 року о 10-00 годині.

8.4. Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

8.5. Організатор конкурсу має право прийняти до закінчення строку подання конкурсних пропозицій рішення щодо його продовження. Про своє рішення, а також зміну місця, дня та часу  розкриття  конвертів  організатор конкурсу повинен повідомити всіх учасників конкурсу, які  подали документи на участь у конкурсі.

8.6. Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.

8.7. Повідомлення учасника про зміни або анулювання пропозиції готується, запечатується, маркується та відправляється у зовнішніх та  внутрішніх конвертах, додатково позначених „Зміни“ або „Анулювання“ відповідно. Повідомлення про анулювання може також надсилатися засобами зв’язку, але з наступним надсиланням письмового підтвердження, із поштовим штемпелем не пізніше кінцевого терміну подання пропозицій.

8.8. Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією в журналі обліку.

Конкурсна комісія підтверджує надходження конкурсної пропозиції шляхом повідомлення учасника конкурсу про дату і час отримання конкурсної пропозиції та порядковий номер реєстрації пропозиції.

9. Способи і місце отримання конкурсної документації.

1. Способи отримання конкурсної документації: особисто або поштою. 2. Місце отримання конкурсної документації - відділ благоустрою управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради  (вул. Шевченка,16, каб. 49, тел.: (04141) 3-54-43).

 

Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Назад до розділу

Опитування

Без назви

Триває до 10/11/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію