• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Новоград-Волинського міського центру соціальних служб

eye

40

29.03.2021 14:36

Оголошення

img

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» Новоград-Волинська міська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення посади директора Новоград-Волинського міського центру соціальних служб.

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п'ять осіб. До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб'єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

1) уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;

2) отримувачі соціальних послуг;

3) надавачі соціальних послуг;

4) об'єднання працівників системи надання соціальних послуг;

5) об'єднання надавачів соціальних послуг;

6) об'єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії приймаються щодня з 08.00 до 17.00 (п'ятниця до 15.45), крім вихідних днів з 29 березня 2021 року до 08 квітня 2021 року начальником відділу кадрів міської ради за адресою: вул. Шевченка, 16, м.Новоград-Волинський Житомирської області, 11700 кабінет №32, або на електронну адресу kadru-nv@ukr.net. Контактний телефон 3-54-13

 

Відділ кадрів міської ради

Назад до розділу

Опитування

Без назви

Триває до 10/11/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію