• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Оголошено конкурси на заміщення вакантних посад

eye

73

10.06.2021 12:54

Оголошення

img

Новоград-Волинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

- начальник відділу благоустрою та екології управління житлово-комунального господарства та екології Новоград-Волинської міської ради.

Основними вимогами до претендента на посаду є: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

- головний спеціаліст відділу благоустрою та екології управління житлово-комунального господарства та екології Новоград-Волинської міської ради;

- головний спеціаліст відділу благоустрою та екології управління житлово-комунального господарства та екології Новоград-Волинської міської ради;

- головний спеціаліст відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності Новоград-Волинської міської ради.

Основними вимогами до претендентів на посади є: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, упевнений користувач ПК.

- головний спеціаліст відділу внутрішнього аудиту Новоград-Волинської міської ради міської ради.

Основні вимогами до претендента на посаду є: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування „Бухгалтерський облік і аудит“, „Економіка“, вільне володіння державною мовою, упевнений користувач ПК.

Документи на конкурс приймаються упродовж 30 днів від дня опублікування оголошення. Документи подаються за адресою: вул. Шевченка, 16, м.Новоград-Волинський Житомирської області, 11700 кабінет №32, або на електронну адресу kadru-nv@ukr.net. Додаткова інформація щодо переліку документів, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном: 3-54-13.

 

Відділ кадрів міської ради

Назад до розділу

Опитування

Яким, на Вашу думку, є основний ресурс громади для подальшого розвитку?

,00%

,00%

,00%

100,00%

,00%

,00%

,00%

,00%

Триває до 05/06/2021

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію