• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Увага! Перегляд вартості послуг на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах

eye

36

17.06.2021 16:58

Новини

img

До уваги жителів громади!

До виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради звернулись перевізники фізичні особи підприємці з питанням підвищення вартості проїзду на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування.

Станом на сьогодні тариф на перевезення пасажирів в Новоград-Волинській міській територіальній громаді становить – 5,00 грн. Тариф не переглядався більше 4 років. За цей час мінімальна заробітна плата зросла на 87,5%, вартість дизпалива – більш як на 30%, суттєво зросла вартість запчастин та автошин.

У зв’язку з цим виникла необхідність переглянути діючий тариф на транспортні послуги, які надаються автомобільними перевізниками населенню на автобусних маршрутах загального користування.

Запрошуємо жителів громади долучитись до обговорення вартості послуг на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування в Новоград-Волинській міській територіальній громаді, яке відбудеться 24.06.2021 р. о 16:00 год. в великій залі Будинку рад за адресою вул. Шевченка, 16.

Контакти для зворотнього зв’язку: (04141) 3-53-67,  enovograd@ukr.net.

 

Відділ економічного планування та підприємницької діяльності міської ради

 

 

Назад до розділу

Опитування

Чи потрібно започатковувати відзначення Дня міста Новограда-Волинського?

50,00%

25,00%

,00%

25,00%

Триває до 24/07/2021

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію