• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Порядок денний пленарного засідання дев'ятої сесії міської ради восьмого скликання

eye

27

21.07.2021 10:35

Новини

img

22 липня 2021 року о 9:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання восьмої сесії міської ради восьмого скликання.

Порядок денний:

 

I. Проекти рішень, які пропонується розглянути за скороченою процедурою

 

1. Про внесення змін до рішення міської ради від  31.10.2019 №812  «Про затвердження Перспективного плану розвитку послуг щодо забезпечення законних прав та інтересів дітей в Новоград-Волинській міській об`єднаній   територіальній громаді на 2019 – 2026 роки».

2. Про внесення змін до рішення Новоград-Волинської міської ради від 22.12.2017 №411 «Про затвердження Цільової соціальної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2018-2022 роки».

3. Про Порядок проведення конкурсу на визначення опорного закладу освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади.

4. Про затвердження Статуту Школи мистецтв міста Новограда-Волинського.

5. Про затвердження Статуту Новоград-Волинського краєзнавчого музею.

6. Про затвердження Статуту Новоград-Волинського музею родини Косачів.

7. Про внесення змін до рішення міської ради від 28.02.2019 №673 «Про Програму розвитку культури і туризму на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2023 роки».

8. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Новоград- Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання».

9. Про внесення змін у Програму розвитку і підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради на 2021 рік.

10. Про створення медичних пунктів тимчасового базування та затвердження Положення про них.

11. Про затвердження Концепції впровадження системи енергетичного менеджменту та Положення про систему енергетичного менеджменту у Новоград-Волинській міській раді.

12. Про внесення змін та доповнень у додаток до рішення міської ради від 23.12.2020 №21 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік».

13. Про Програму зайнятості населення Новограда-Волинської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки.

14. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівників надавачів соціальних послуг комунальної форми власності  Новоград-Волинської міської територіальної громади.

15. Про внесення змін до Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради.

16. Про внесення змін до Положення про надання разової грошової допомоги громадянам.

17 (18). Про внесення доповнень у додаток до рішення міської ради від 23.12.2020 №51 «Про затвердження плану діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік».

18 (19). Про внесення змін до Положень про окремі виконавчі органи міської ради.

19 (20). Про списання майна комунальної власності Новоград-Волинської міської  територіальної громади.

20 (21). Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Новоград-Волинської міської територіальної громади в особі Новоград-Волинської міської ради об'єкта нерухомого майна права державної власності в особі Міністерства Оборони України.

21 (22). Про створення державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоград-Волинській міській раді.

22 (23). Про внесення змін до деяких Програм міської ради в галузі житлово-комунального господарства.

23 (25). Про затвердження Положення про комплексну систему відеоспостереження та відеоаналітики Новоград-Волинської територіальної громади Житомирської області.

24 (26). Про скасування рішення міської ради від 03.06.2021 №199 «Про перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2021 році».

25 (27). Про звіт щодо виконання бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади за I півріччя 2021 року.

26 (30). Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин на території Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки.

27 (51). Інформація про результати розгляду пропозицій і доручень депутатів міської ради та міського голови, які висловлені під час підготовки та  проведення  шостої  сесій міської ради восьмого скликання.

 

II. Проекти рішень, які потребують обговорення на пленарному засіданні

 

28. Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік.

29. Про надання поворотної фінансової допомоги комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго».

30. Про передачу комунального майна військовій частині А0409 Збройних Сил України.

31 (29). Про внесення змін до складу комісії з ліквідації Новоград-Волинського архітектурно-планувального комунального підприємства.

32. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність земельних ділянок.

33 (31). Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин.

34 (33). Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території сіл Борисівка та Дідовичі.

35 (34). Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території сіл Багате, Великий Молодьків та Груд.

36 (35). Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території сіл Наталівка та Олександрівка.

37 (36). Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території сіл Анета, Городище, Пилиповичі та Степове.

38 (40). Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність Рассадіній Л.О. за межами сіл Наталівка та Олександрівка.

39 (32). Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території сіл Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля.

40 (37). Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Олейнику І.О. за межами сіл Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля.

41 (38). Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок та передачі в оренду ФГ «ЗОЛОТИЙ НЕКТАР» за межами сіл Багате, Великий Молодьків та Груд.

42 (39). Про розірвання договору оренди земельної ділянки (польова дорога) П(ПО)СП «Світоч» за межами сіл Багате, Великий Молодьків та Груд.

43 (44). Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення Табалюку С.М.

44 (45). Про припинення договорів оренди землі з Махновецьким О.П.

45 (46). Про скасування рішень міської ради стосовно оформлення земельної ділянки  Рассадіну А.О.

46 (47). Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

47 (48). Про надання згоди на одержання права власності на земельні ділянки, укладання договорів про передачу права власності на земельні ділянки у зв’язку із добровільною відмовою власників.

48 (49). Про надання дозволу на встановлення земельного сервітуту.

49 (41). Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки ФОП Корнєєвої В.М. за межами села Пилиповичі.

50 (42). Про оформлення земельних ділянок, раніше наданих у власність та користування Гвозденко О.В.

51 (43). Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Загривій Х.О.

52 (24). Про затвердження Положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ, що належать до комунальної власності Новоград-Волинської міської територіальної громади.

53 (50). Про затвердження графіку заслуховування керівників виконавчих органів міської ради, керівників комунальних підприємств та установ у 2021 році.

54. Звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради до Міністерства інфраструктури України та АТ «Укрзалізниця» щодо необхідності вирішення питання режиму роботи залізничного переїзду на вулицях Героїв Майдану - Генерала Ільїна.

55. Звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради до Новоград-Волинської районної ради щодо передачі у власність міської  територіальної громади об’єктів спільної власності.

56. Звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради до Міністра соціальної політики України щодо відсутності державного фінансування видатків на допомогу по частковому безробіттю на період карантину.

57. Звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України щодо термінового вжиття дієвих заходів, спрямованих на забезпечення стабільної роботи підприємств теплопостачальної галузі.

58. Звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради до Голови Національного Банку України щодо внесення змін до дизайну банкноти номіналом 200 гривень.

59. Звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради до голови Житомирської обласної державної адміністрації та АТ «Житомиробленерго» щодо необхідності вирішення питання електрифікації окремих мікрорайонів Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Різне.

Назад до розділу

Опитування

Чи потрібно започатковувати відзначення Дня міста Новограда-Волинського?

50,00%

25,00%

,00%

25,00%

Триває до 24/07/2021

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію