• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Виконавчим комітетом розглянуто питання організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

eye

51

21.07.2021 19:09

Новини

img

Питання організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році розглянуто на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося під головуванням міського голови Миколи Боровця 21 липня у великій залі Будинку рад. https://www.youtube.com/watch?v=TXd-LDeZOnw

Зокрема, затверджено Порядок організації у 2021 році оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки за рахунок коштів бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Порядок розроблено у відповідності до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та рішення міської ради від 23.12.2020 №27 «Про Програму відпочинку та оздоровлення дітей Новоград – Волинської міської територіальної громади на 2021 - 2025 роки».

Нормативним документом визначено, що до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку направляються діти віком від 7 до 18 років. Надання путівки на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, можливе лише один раз на рік за умови, що дитині протягом поточного року не надавалась путівка до дитячих закладів оздоровлення за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів усіх рівнів і  розглядається на засіданні постійно діючої робочої групи з питань оздоровлення та відпочинку дітей.

Також передбачено відшкодування вартості путівки на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, у вигляді відшкодування повної вартості путівки дитячим закладам оздоровлення, шляхом безготівкового перерахування коштів на рахунок дитячого закладу оздоровлення в межах коштів, передбачених Програмою відпочинку та оздоровлення дітей Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки відповідно до укладеної угоди про відшкодування вартості путівки до дитячого закладу оздоровлення між дитячим закладом оздоровлення, головним розпорядником та одним із батьків (осіб, які їх замінюють) дитини.

Відповідальним за організацію оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки Новоград-Волинської міської територіальної громади є управління у справах сім’ї молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради.

Начальник управління у справах сім’ї молоді, фізичної культури та спорту Ярослав Циба поінформував присутніх на засіданні членів виконавчого комітету міської ради про хід виконання Програми відпочинку та оздоровлення дітей Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки.

Зокрема зазначалося, що протягом 2021 року управлінням було направлено на оздоровлення 9 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, з них: 5 путівок до державного підприємства України Міжнародний дитячий центр «Артек» за категоріями (дитина сирота, диспансерний облік, дитина з багатодітної сім’ї, дитина учасника бойових дій) та 4 путівки до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» за категоріями (талановиті та обдаровані, дитина з багатодітної сім’ї, дитина учасника бойових дій, талановиті та обдаровані).

В серпні місяці планується оздоровити за кошти міського бюджету 18 дітей які потребують особливої соціальної уваги та підтримки в дитячому лікувально-оздоровчому комплексі «Сокіл» Івано-Франківської області. Даний оздоровчий комплекс був розглянутий на засіданні постійно діючої робочої групи з питань оздоровлення та відпочинку дітей Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради з 31 травня 2021 року по 11 червня 2021 року (10 робочих днів) з дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог  на базі 14 закладів загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади працювало 14 пришкільних таборів з короткотривалим перебуванням для учнів 1-4 класів.

З 14 червня 2021 року по 01 липня 2021 року (12 робочих днів) на базі комунального закладу  «Центр позашкільної освіти»  працював  табір з короткотривалим перебуванням. У таборах перебувало 1020 дітей.

Управлінням соціального захисту населення було направлено в оздоровчий заклад двоє дітей, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою (одна з яких направлена з одним із батьків) та з  05.08.2021 планується оздоровити року ще двоє дітей.

Відділом з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення станом на 01.07.2021 санаторно-курортними путівками по лінії Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації було оздоровлено 25 дітей, в тому числі: 9 - із неповних сімей, 3 - дітей учасників АТО, 1- дитина з багатодітної сім’ї та 2 - інвалідів дитинства.

Новоград-Волинським міським центром соціальних служб з 31.05.2021 по 11.06.2021 спільно із соціальними партнерами: службою у справах дітей Новоград-Волинської міської ради, Новоград-Волинським районним відділом поліції головним управлінням національної поліції в Житомирській області, Новоград-Волинським Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій України в Житомирській області, в 14 пришкільних таборах загальноосвітніх навчальних закладів проведено профілактично-роз’яснювальну роботу з дітьми на тему «Безпека поведінки дітей влітку», з метою попередження негативних явищ в учнівському середовищі та пропагування здорового способу життя. Соціальну роботу проведено в загальноосвітніх школах громади, охоплено 380 учнів різних вікових категорій.

З прийнятими рішеннями виконавчого комітету можна буде ознайомитися на офіційному сайті міської ради після їх підписання в терміни, передбачені законодавством за посиланням   https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/category/lipen-2021-rvk/

 

Назад до розділу

Опитування

Чи потрібно започатковувати відзначення Дня міста Новограда-Волинського?

50,00%

25,00%

,00%

25,00%

Триває до 24/07/2021

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію