• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Організаційний комітет Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» провів своє підсумкове засідання

eye

37

RSS

img

Вже 23, 24 та 25 липня у Новограді-Волинському 34-й рік поспіль проходитиме Міжнародне свято літератури і мистецтв "Лесині джерела", присвячене 150-річчю від дня народження видатної землячки Лесі Українки.

Організацію масштабного мистецького заходу тривалий час забезпечував організаційний комітет, який очолює заступник міського голови, голова організаційного комітету Наталія Борис. Головним режисером свята цього року стала Світлана Смолковська. До складу оргкомітету також увійшли міські голови минулих скликань, депутати міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, фахівці галузей культури, освіти, спорту, економіки та підприємництва, медійники.

19 липня відбулося підсумкове засідання організаційного комітету Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела». Наталія Борис подякувала всім його учасникам за ініціативність та старанність під час організації заходів. Побажала успішного проведення свята та закликала мобілізувати всі зусилля, аби заплановане було проведено на високому рівні.

Також зазначалося, що заходи, заплановані в рамках "Лесиних джерел" мають бути організовані з дотриманням карантинних вимог.

Членів організаційного комітету поінформовано про очікуваних учасників та гостей свята, які наразі підтвердили свою участь у заходах. Серед них – офіційні делегації міст-побратимів, територіальних громад Житомирщини, Новоград-Волинські міські голови попередніх скликань, народний депутат Дмитро Костюк, делегації Житомирської ОДА та обласної ради, депутати обласної ради, колишній голова Верховної Ради України Володимир Литвин, Земляцтво Житомирян, іноземні делегації з Грузії, Польщі та Німеччини. Також участь у святі братимуть сучасні популярні виконавці, численні творчі аматорські та професійні колективи, науковці, лесезнавці, поети та композитори.

Наголошувалося, що бажаним дрес-кодом свята є вишиванки – національний український одяг.

Начальник управління культури і туризму міської ради Олександр Широкопояс поінформував про розміщення інформаційної продукції та афіш та території громади, встановлення підсвітки головної установи культури міста – Палацу культури імені Лесі Українки, презентовано оновлену сувенірну та промоційну продукцію «Лесиних джерел». Закладами освіти в різних локаціях буде встановлено значну кількість фотозон, де всі бажаючі зможуть зробити пам’ятні світлини.

Обговорили бюджет свята. Зазначалося, що значний внесок в організацію заходів - місцевих благодійників та підприємців.

Новоград-волинці та гості громади зможуть долучитися до різнопланових заходів, покликаних популяризувати особистість Лесі Українки та її творчість - відвідати музеї, тематичні виставки, взяти участь у екскурсіях, квестах. Відбудуться офіційні зібрання, урочиста хода, творчі та мистецькі конкурси, зустрічі, великий вечірній концерт, концерт класичної музики, театральна вистава, "Козацькі забави" тощо. Планується встановлення всеукраїнського рекорду - наймасовіше одночасне читання уривку з твору Лесі Українки "Лісова пісня". Масштабним обіцяє бути святковий ярмарок та традиційне «Містечко майстрів», адже вже зареєструвалися до участі понад 140 учасників із різних куточків України.

Детальна програма свята – за посиланням:

https://info.nvrada.gov.ua/.../programa-mizhnarodnogo...

Відпрацьовано питання забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення масових заходів – з поліцією, медичними службами, районним відділом ДСНС, а також благоустрою. Також повідомлялося, що під час свята працюватимуть волонтери – молодь, яка допомагатиме в організаційних питаннях.

На завершення засідання, традиційно, було зроблено спільне фото присутніх учасників організаційного комітету Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» - 2021.

Запрошуємо до участі!

Назад до розділу

Опитування

Чи потрібно започатковувати відзначення Дня міста Новограда-Волинського?

50,00%

25,00%

,00%

25,00%

Триває до 24/07/2021

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію