• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Управління культури і туризму міської ради розпочинає процес громадського обговорення

eye

25

09.09.2021 11:40

RSS

img

Управління культури і туризму Новоград-Волинської міської ради розпочинає процес громадського обговорення:

1. Про перейменування вул. Жукова у с. Борисівка Дідовицького старостинського округу Новоград-Волинської міської ТГ.

Згідно рекомендацій комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради пропонується назва вул. Лесі Українки.

2. Присвоєння назв чотирьом проєктним вулицям у с. Майстрова Воля Майстрівського старостинського округу Новоград-Волинської міської ТГ, що підлягають під житлову забудову згідно Генерального плану.

Згідно рекомендацій комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради для присвоєння найменувань  проєктним вулицям пропонується назва вул. Віктора Козака, вул. Олени Пчілки, вул. Незалежності, вул. Івана Франка.

3. Про присвоєння назв двом проєктним провулкам, що щільно прилягають до вул. Незалежності (район «Дружба») Новоград-Волинської міської ТГ.

Згідно рекомендацій комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини для присвоєння найменування проєктним провулкам пропонується назва провулок Незалежності, 2-й провулок Незалежності.

4. Про присвоєння назви проєктній вулиці у житловому масиві району «Дружба» Новоград-Волинської міської ТГ.

Згідно рекомендацій комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради для присвоєння найменування проєктній вулиці  пропонується  назва вул. Петра Косача.

Особа відповідальна за проведення громадського обговорення – Широкопояс Олександр Юрійович – начальник управління культури і туризму міської ради.

Свої пропозиції (зауваження) щодо перейменування або присвоєння найменувань ново прокладеним вулицям, провулкам надсилайте на адресу управління культури і туризму міської ради: 11701 м. Новоград-Волинський, площа Лесі Українки, 9 каб. № 1, або на електронну адресу:nv_kultura@meta.ua. За телефоном 3-55-39 можна отримати консультації з питаннь, що винесено на громадське обговорення.

Обговорення триватиме до 10 листопада 2021 року. Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті міської ради.

 

Управління культури і туризму міської ради

Назад до розділу

Опитування

Чи маєте Ви намір зробити щеплення (вакцинацію) від коронавірусу COVID-19?

,00%

25,00%

,00%

,00%

75,00%

,00%

Триває до 18/09/2021

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію