• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Звіт секретаря Новоград-Волинської міської ради Пономаренко О.А.

eye

151

Звіти секретаря міської ради

img

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (далі-Закон) та функціональних обов’язків, затверджених згідно розпорядження міського голови від 28.12.2016 №380 (к), відповідаю за:

-  організацію підготовки та проведення сесій міської ради, питань, що вносяться на розгляд ради;

- оприлюднення проектів та рішень ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», своєчасне доведення рішень міської ради до виконавців і населення;

- підготовку на розгляд міської  ради питань щодо Регламенту ради.

Протягом звітного періоду мною забезпечено підготовку до проведення 9 сесій (в т.ч. 2 позачергові), 9 пленарних засідань міської ради, на яких було прийнято 200 рішень, в тому числі з питань:

-  міського бюджету -  26

- житлово-комунального господарства та комунальної власності - 33

- земельних відносин - 34

-  соціального захисту – 3

- прийняття програм та внесення змін до них - 44

- інші  - 94.

Враховуючи вимоги законодавства та Регламенту, забезпечую своєчасне оприлюднення проектів рішень міської ради та прийнятих рішень, протоколів пленарних засідань і узагальнених зауважень, пропозицій постійних комісій до проектів рішень на офіційному сайті міської ради.

Після кожної сесії забезпечуюсвоєчасне доведення рішень міської ради до виконавців, голів постійних комісій, також копії рішень надаються фізичним та юридичним особам згідно звернень.

З метою удосконалення діяльності депутатських фракцій і груп міської ради забезпечено внесення змін до Регламенту Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання  згідно рішення міської ради від 21.09.2017 №367.

Відповідно до  функціональних обов’язків відповідаю за:

- організацію засідань погоджувальної ради;

- координацію діяльності постійних та інших комісій міської ради, надання їм доручень, сприяння  організації виконання їх рекомендацій;

- сприяння депутатам міської ради у здійсненні їх повноважень;

За звітний період мною було забезпечено проведення 18 засідань погоджувальної ради та 65 засідань постійних комісій міської ради з розгляду питань, які вносились в порядок денний пленарних засідань.

Контролюю формування графіку засідань постійних комісій, який погоджується з головами комісій, доводиться до відома депутатів електронною поштою та громади через засоби масової інформації. Засідання комісій відбуваються відповідно до графіку або скликаються за необхідності. Забезпечено виконання зауважень та пропозицій постійних комісій, погоджувальної ради, депутатів міської ради, висловлених під час підготовки та проведення сесій міської ради. Підготовлено та внесено на розгляд міської ради інформації про результати розгляду ста зауважень та пропозицій депутатів міської ради.

Після всебічного та конструктивного обговорення питань та з метою подальшого успішного розвитку усіх сфер життєдіяльності нашого міста, задоволення потреб територіальної громади депутатами були прийняті такі важливі рішення як:

- «Програма соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2017 рік», «Про міський бюджет на 2017 рік»;

- «Про спрямування вільних залишків коштів загального фонду міського бюджету у 2017 році депутатами міської ради на потреби виборчих округів»;

- «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад» та інші.

Для сприяння  виконання депутатами своїх повноважень організаційним відділом міської ради, який мені підпорядкований, постійно надається депутатам міської ради консультативна та методична допомога. З цією метою виготовлено та роздано депутатам брошуру «Збірник нормативно-правових актів Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання», розроблено Пам’ятку депутату щодо звіту про свою роботу перед виборцями. Окрім того, з метою оперативного інформування про скликання сесій, засідання погоджувальної ради та постійних комісій, ознайомлення з відповідними документами, проектами рішень міської ради депутати мають можливість ознайомитись через електронну пошту.

Відповідно до Положення про помічника-консультанта депутата міської ради згідно звернень депутатів забезпечено оформлення та видачу 41 посвідчення, в т.ч. – 5 у 2017 році.

Впродовж звітного періоду депутатами міської ради було подано 3 депутатських запити та 115 депутатських звернень, з яких 31 знаходиться на виконанні. Депутатські запити були внесені на розгляд міської ради, по яких було прийнято відповідні рішення.

Крім того, депутатським корпусом були ініційовані звернення до керівництва Верховної Ради та Уряду України:

щодо визнання тимчасової окупації території України Російською Федерацією (прийняте на пленарному засіданні 11 сесії міської ради сьомого скликання 23.02.2017);

щодо недопущення прийняття рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про встановлення тарифів на  послуги транспортування та розподілу природного газу (прийняте на пленарному засіданні 12 сесії міської ради сьомого скликання 20.04.2017); 

про підтримку законопроектів №5561 та №5562 щодо формування цивілізованого ринку вживаних автомобілів, щодо екологічного стану річки Случ;

щодо  вшанування пам’яті жертв трагедії вірменського народу (прийняті на пленарному засіданні 13 сесії міської ради сьомого скликання 22.06.2017).

З метою всебічного опрацювання питань стосовно  міського бюджету  до підготовки проектів відповідних рішень постійно залучаються голови постійних комісій міської ради за участю міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови та  головних розпорядників коштів.

Депутати міської ради та голови постійних комісій міської ради постійно залучалися до опрацювання та вирішення проблемних питань у відповідних галузях життєдіяльності міста, зокрема щодо:

-   функціонування стадіону «Авангард» та міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»;

-   реконструкції міського парку культури і відпочинку;

-   функціонування спортивної зали з вільної боротьби на вул.Чехова, 5;

-    прийняття ставок по місцевих податках і зборах;

-    організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах міста (робоча поїздка в м.Шепетівку; засідання круглого столу);

-   будівництва «Прозорого соціального офісу», муніципального житла, побудинкового обліку води (поїздка  до м.Вінниці).

З метою обговорення та вирішення проблемних питань у виборчих округах та в місті в цілому було проведено 21 зустріч з депутатськими фракціями міської ради та позафракційними депутатами, в тому числі за участю заступників міського голови та головних розпорядників коштів. За результатами робочих зустрічей  головним розпорядникам коштів було дано 63 доручення.

З метою виконання рішення міської ради «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад»  спільно з депутатами міської ради було організовано зустрічі з депутатами та громадськістю суміжних територіальних громад Новороманівської, Наталівської та Суслівської сільських рад.

Спільно з депутатами міської ради здійснювались виїздні обстеження об’єктів комунальної власності міської ради (котельнікомунального підприємства «Новоград-Волинськтеплокомуненерго», заклади освіти, культури, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту, міські дороги), полігону ТПВ,  та інших об’єктів.

Відповідно до  функціональних обов’язків:

- веду особистий прийом громадян;

- очолюю комісії з питань нагородження відзнакою міста орден «Звягель», присвоєння звання «Почесний громадянин міста Новограда-Волинського» та з питань поновлення прав реабілітованих;

-  є співголовоюкомісії виконавчого комітету міської ради з окремих питань управління комунальним майном та комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності;

- відповідаю за  організацію надання шефської допомоги військовій частині А  3814.

Постійно проводжу прийом громадян з різних питань в приміщенні міської ради та у виборчому окрузі, надаючи консультативну та практичну допомогу. Також щоп’ятниці беру участь в особистому прийомі громадян  міським головою,  на якому за звітний період було  розглянуто 336 звернень.

Комісією з питань нагородження відзнакою міста орден «Звягель», присвоєння звання «Почесний громадянин міста Новограда-Волинського» було розглянуто документи на нагородження 7 кандидатів. Рішенням міської ради орденом «Звягель» було нагороджено 5 осіб та присвоєно звання «Почесний громадянин міста Новограда-Волинського» 2 особам.

За звітний період проведено 25  засідань комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом та 14 засідань комісії виконавчого  комітету  міської ради з окремих питань управління комунальним  майном.

Згідно рішення міської ради було прийнято Програму шефської допомоги військовій частині А 3814 Збройних Сил України, яка розташована на території міста Новограда - Волинського на 2016 –2017 роки. За час дії Програми  відповідальними за її виконання установами забезпечувалось здійснення відповідних заходів. З міського бюджету військовій частині А3814 у 2017 році було виділено кошти в сумі 280000 тис. грн. 

Назад до розділу

Опитування

Чи потрібно започатковувати відзначення Дня міста Новограда-Волинського?

50,00%

25,00%

,00%

25,00%

Триває до 24/07/2021

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію