• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Аукціони, тендери та конкурси 2021 рік

Новоград-Волинська міська рада оголосила аукціони з передачі в оренду нежитлових приміщень

25.01.2021 оголошено аукціони з передачі в оренду нежитлового приміщення площею 138,0 м кв, за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Пушкіна, 9 (https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-01-26-000008-3) та частини нежитлового приміщення площею 2,0 м.кв. за  адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Толубка, 2 (https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-01-26-000003-1).

Аукціони відбудуться 19.02.2021 року в електронній торговій системі «ПРОЗОРО.ПРОДАЖІ».

26.01.2021 оголошено аукціон з передачі в оренду нежитлового приміщення площею 431,5 м. кв, за адресою: м. Новоград-Волинський,
вул. Пушкіна, 5 (https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-01-26-000024-2).

Аукціон відбудеться 22.02.2021 року в електронній торговій системі «ПРОЗОРО.ПРОДАЖІ».              

Управління ЖКГЕ та КВ міської ради

Конкурс на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах

Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради оголошує конкурс на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування.

Конкурс є відкритим для всіх претендентів.

Об’єктом конкурсу є маршрут або кілька маршрутів.


Загальні положення

1. Організація пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування покладається на виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (далі - Організатор). Підготовка та проведення конкурсу здійснюється конкурсним комітетом, створеним Організатором конкурсу.

2. Конкурс є відкритим для всіх претендентів. Рішення щодо проведення конкурсу приймає Організатор, виходячи з потреб міста в пасажирських перевезеннях.

3. Організатор може для здійснення своїх повноважень залучати відповідних фахівців та експертів за їх згодою.

4. Об’єктом конкурсу є маршрут або кілька маршрутів.


Вимоги до автомобільного перевізника

1. У конкурсі на визначення автомобільного перевізника на автобусних маршрутах загального користування можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на той вид послуг, що виноситься на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу та відповідають вимогам, викладеним нижче.

2. До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які:
- визнані банкрутами або щодо яких порушено провадження про банкрутство (за винятком того, стосовно якого проводиться процедура санації), або який перебуває у стадії ліквідації;

- подали до участі у конкурсі неналежним чином оформлені документи чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію;

- передбачають використовувати на маршрутах автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів;

- не відповідають вимогам статті 34 Закону України „Про автомобільний транспорт“;

- не мають достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, затвердженої обов’язковими умовами конкурсу, та перевезень, які повинні виконуватися  відповідно до чинних договорів. Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків необхідної кількості автобусів для виконання перевезень;

- мають несплачені штрафні санкції, накладені Укртрансбезпекою, або водії якого мають несплачені штрафи, накладені відповідно до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу);

- подали конкурсну пропозицію, що не відповідає обов’язковим та додатковим умовам конкурсу, крім випадків передбачених частиною третьою статті 44 Закону України „Про автомобільний транспорт“;

- подали до участі у конкурсі більшу кількість автобусів, ніж це передбачено умовами конкурсу.

У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів,  що відповідають   умовам  конкурсу,  вони  мають  право  подавати  до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та  документи,  що містять       характеристику      наявних      автобусів,      які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а  також  інвестиційний  проект-зобов'язання  щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років.    

У разі  відсутності  перевізників-претендентів,   які мають автобуси,  що  відповідають  умовам конкурсу,  конкурс проводиться серед  претендентів,  які  пропонують  використовувати  на  даному маршруті   автобуси,  що  відповідають  вимогам  безпеки,  але  не відповідають  умовам  конкурсу   за   класом,   пасажиромісткістю, параметрами  комфортності,  з  урахуванням  поданих  інвестиційних проектів-зобов'язань щодо оновлення парку  автобусів,  які  будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п'яти років.

Договір з переможцем конкурсу (або дозвіл) органи виконавчої влади та органи  місцевого самоврядування укладають (або надають) на термін від трьох до п’яти років.      

Договір з переможцем конкурсу (або дозвіл) у разі відсутності в  нього  автобусів,  що  відповідають  умовам  конкурсу,   органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування укладають (або надають) на один рік.

Дозвіл органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування пасажирському перевізнику на обслуговування автобусних маршрутів надається на термін до п’яти років.

4. Перевезення пасажирів на маршрутах міста Новограда-Волинського  здійснюються у звичайному режимі руху.

4.1. Обов’язкові умови конкурсу:

4.1.1. Забезпеченість інтенсивності та якості перевезень на автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі:

 

Об’єкт конкурсу

№ маршруту

Найменування зупинок

Кількість ТЗ на маршруті (в т.ч. резервні)

Кількість рейсів

Відстань від початкової до кінцевої зупинки, км

Інтенсивність руху

Режим руху

Періодичність

1

№8

“Лубчиця — вул.Лесі Українки — М'ясокомбінат”

3

14

9,0

з 6:00 до 22:00, з інтервалом руху не більше 1год.

Звичайний

Щоденно

2

№9

„РСС-Автовокзал-Дружба“

2

14

14,8

з 7:00 до 19:00 з інтервалом руху не більше 1 год. 50хв.

Звичай-ний

Щоденно

 

3

№12

„Новоград-Волинський – Майстрів“

4

6

7,0

з 7:00 до 19:00

мінімальна кількість рейсів – 3

(ранок – день – вечір)

Звичай-ний

Щоденно

№14

“вул.Дружби — Залізничний вокзал”

35

10,2

з 6:00 до 23:00, з інтервалом руху не більше 1год.

Звичайний

Щоденно

                                                                                                         

4.1.2. Структура парку автобусів за пасажиромісткістю, які плануються використовувати на маршрутах міста повинна становити не менш як 21 місце для сидіння с двома пневматичними дверима.

4.1.3. Транспортні засоби, які використовуються для перевезення пасажирів за технічними та екологічними показниками  повинні відповідати законодавчо затвердженим нормам.

4.1.4. До конкурсу допускаються транспортні засоби категорії М3, а саме автобуси, які призначені для перевезення пасажирів і мають більше ніж 8 місць, не враховуючи місця водія, і максимальну масу, що перевищує 5 тонн, які в свою чергу відносяться до :

- класу І – автобуси місткістю понад 22 пасажири, крім водія, і призначені для перевезення сидячих і стоячих пасажирів, конструкція яких дає змогу пасажирам безперешкодно переміщуватись по салону;

- класу II – автобуси місткістю понад 22 пасажири, крім водія, і призначені для перевезення головним чином сидячих пасажирів, а також стоячих пасажирів у проході проміж рядами та (або) на площадці для стоячих пасажирів, розмір якої не перевищує 1,5 м2;

класу А – автобуси, місткістю не більше 22 пасажири, крім водія і призначені для перевезення сидячих пасажирів та мають місця для стоячих пасажирів.

4.1.5. Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.

4.1.6. Перевізник повинен забезпечити пільгові перевезення громадян, які згідно законодавства України мають право безкоштовного проїзду на автобусному маршруті загального користування.

5. Додаткові умови конкурсу:

5.1. Перевізник повинен забезпечити диспетчерський контроль та управління перевезеннями самостійно або облаштувати у заявлених транспортних засобах – GPS системи для здійснення контролю за дотриманням схем і графіків руху пасажирського транспорту.

5.2. Забезпечити перевезення пасажирів за тарифом, який не перевищуватиме встановлений виконавчим комітетом Новоград-Волинської міської ради граничний розмір.

6. Тарифна політика на маршрутах міста Новограда-Волинського повинна відповідати діючому законодавству України в частині затвердження чи узгодження тарифів на послугу з перевезення пасажирів:

- збільшення або зменшення рівня тарифу відбувається на підставі звернення перевізника до виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради з наданням розрахунків на його зміну;

- самостійне збільшення або зменшення погодженого (затвердженого) виконавчим комітетом тарифів не допускається.

11. Організатор укладає з переможцем конкурсу договір згідно з умовами визначеного конкурсу.

12. Контроль за виконанням умов договору здійснює організатор та інші органи виконавчої влади згідно з компетенцією, за наявності відповідного звернення або доручення організатора.

13. Відповідно до п. 10 Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування“ організатор встановлює вимогу щодо забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який включає міські та приміські внутрішньообласні автобусні маршрути загального користування, транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 35% загальної кількості автобусів до 31 грудня 2019 року та до 50% - з 1 січня 2020 року. 

Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок. Загальний перелік відповідних вимог встановлюється згідно з порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого Мінінфраструктури.

Детальну інформацію про об’єкт конкурсу та бланки документів можна отримати за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, каб. 12, з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00 та п’ятницю з 8:00 до 16:00, e-mail:enovograd@ukr.net.

Документи приймаються до 16:00 години 12 лютого 2021 року за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, каб. 12. 

Час проведення конкурсу 02 березня 2021 року о 14:00 годині за адресою:   м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16.

Телефон для довідок: 3-53-67.        

Відділ підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки оголошується КОНКУРС !!!!

Серед родинних традицій, які мали Косачі, був, як його називали, "хатній" конкурс із написання літературних творів.

Музей родини Косачів

ініціює проведення КОНКУРСУ на кращий літературний твір за традиціями "хатнього" конкурсу Косачів. Для конкурсу ми, на свій розсуд, як колись це робити в родині Косачів, вибрали тему.

"КЕПСЬКИЙ ЖАРТ".

Саме таку тему пропонуємо і тим, хто має літературний досвід, і тим, хто вперше зважиться взяти перо до рук.

Вікові категорії необмежені.

З метою неупередженої роботи журі кожен твір має бути підписаний псевдонімом.

Розмір твору - не більше 5 сторінок формату А4, шрифт 12.

Журі, до складу якого ми запросимо фахівців- літераторів, визначить кращі роботи. Твори, вибрані журі, будуть надруковані в газеті "Звягель", і ви своїм голосуванням виберете кращий серед кращих.

Твори, що не стануть переможцями, але отримають схвальні відгуки журі, також будуть надруковані у випусках газети "Звягель" протягом 2021 року.

Якщо вас зацікавила наша ідея, конкурсні роботи подавайте за адресою:

музей родини Косачів,

вул. Родини Косачів 5-А,

м. Новоград-Волинський, 11701

або в електронному варіанті

e-mail: museum-kosach@ukr.net

viber: 0630161300

Контактні телефони: 0679081799

0630161300

Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради

Новоград-Волинська міська територіальна громада оголошує конкурс

Оголошується конкурс із визначення аптечних та  стоматологічних установ Новоград–Волинської міської територіальної громади, якими будуть надаватись відповідні пільги та послуги у 2021 році на медичне обслуговування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Для участі в конкурсі до департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради необхідно у місячний термін з моменту публікації оголошення подати такі документи:

-  заяву;

- копію статуту, засвідчену підписом керівника аптечної установи чи стоматологічного закладу, що скріплюється печаткою; 

- копію ліцензії на медичну практику або роздрібну торгівлю лікарськими засобами відповідно;

-  довідку про банківські реквізити;

-  фінансовий документ, що підтверджує можливість аптечних установ чи стоматологічних закладів здійснювати пільгове медичне забезпечення постраждалих громадян за рахунок власних коштів з подальшим відшкодуванням  видатків (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів).

Документи подавати за адресою: ДПСЗН, вул.Ушакова 40, м.Новоград-Волинський.      

За довідками звертатись за телефоном ( 04141) 3-60-75.

Директор ДПСЗН Л.В.Хрущ