• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Персональний склад депутатів

Список депутатів міської ради восьмого скликання

 

I

Новоград-Волинська міська партійна організація Народна Партія

 ПІБ

Номер територіального виборчого округу, в якому висунуто кандидата в депутати

1

Литвин Петро Михайлович

Перший кандидат

2

Тодорович Людмила Михайлівна

1

3

Мельник Сергій Миколайович

2

4

Мірзабекян Юра Левонович

1

II

Житомирська обласна партійна організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

1

Годун Олег Вікторович

Перший кандидат

2

Павловський Микола Станіславович

1

3

Крапівницька Світлана Вікторівна

2

III

Житомирська регіональна організація Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"

 

 

 

1

Іванченко Дмитро Володимирович

1

2

Рудик Тетяна Казимирівна

1

3

Овдіюк Віктор Іванович

2

IV

Житомирська територіальна організація Політична партія «Європейська Солідарність»

1

Седлецький Роман Анатолійович

Перший кандидат

2

Махновецький Олександр Петрович

1

3

Табалюк Віталій Станіславович

2

 4

Ващенко Олег Миколайович

3

 5

Шутова Лариса Валентинівна

1

V

Житомирська обласна організація політична партія «СИЛА І ЧЕСТЬ»

1

Поліщук Олександр Васильович

Перший кандидат

2

Колотов Сергій Юрійович

1

3

Савчук Олександр Миколайович

1

VI

Житомирська обласна організація Політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ»

1

Гвозденко Оксана Василівна

Перший кандидат

2

Хрущ Лілія Василівна

2

3

Рассадін Андрій Олексійович

3

4

Нинюк Андрій Іванович

3

 VII

Житомирська обласна організація політична  партія «НАШ  КРАЙ»

1

Рудницький Дмитро Вікторович

Перший кандидат

2

Черевко Віктор Володимирович

3

3

Прищепа Світлана Михайлівна

3

4

Нусбаум Степан Антонович

1

VIIІ

Житомирська обласна організація Політична партія "ПРОПОЗИЦІЯ"

1

Широкопояс Олександр Юрійович

Перший кандидат

2

Шимчук Владислав Олександрович

2

3

Олейник Ігор Олександрович

2

ІХ

Житомирська обласна організація політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

1

Литвинчук Сергій Анатолійович

Перший кандидат

2

Максименко Микола Миколайович

1

3

Тростенюк Валентина Василівна

2

4

Сухих Андрій Юрійович

3

 

Депутати міської ради ПЕРШОГО виборчого округу Новоград-Волинської міської територіальної громади

Годун Олег Вікторович
0674109433

Іванченко Дмитро Володимирович
0674108383

Колотов Сергій Юрійович
0674105600

Максименко Микола Миколайович
0634244624

Махновецький Олександр Петрович
0674103602

Мірзабекян Юра Левонович
0934068101

Нусбаум Степан Антонович
0631727701

Павловський Микола Станіславович
0937664633

Поліщук Олександр Васильович
0974669141

Рудик Тетяна Казимирівна
0989694530

Савчук Олександр Миколайович
0631727701

Седлецький Роман Анатолійович
0674103044

Тодорович Людмила Михайлівна
0674126070

Широкопояс Олександр Юрійович
0688614261

Шутова Лариса
Валентинівна
0677102999

с.Маковиці

с.Наталівка, с.Олександрівка

м.Новоград-Волинський :

вул.Богдана Хмельницького, вул.Борисова, вул.Ватутіна, вул.Героїв Майдану: 100, 102–102А, 106, 108, 110, 112, 116–173; вул.Древлянська, вул.Кутова, вул.Кутузова, вул.Ласкава, вул.Леонтовича, вул.Листопадова, вул.Лідівський шлях, вул.Магістральна, вул.Михайла Драгоманова, вул.Некрасова, вул.Оксамитова, вул.Олега Ольжича, вул.Олександрівська, вул.Осіння, вул.Панаса Мирного, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Тургенєва, вул.Чайковського, пров.Далекий, пров.Малий, пров.Михайла Драгоманова, пров.Молодіжний, пров.Некрасова, пров.Тихий, пров.Толстого, пров.Тургенєва, пров.Чайковського, пров.2-й Михайла Драгоманова, пров.2-й Чайковського, пров.3-й Чайковського, вул.Героїв Майдану: 2–35; вул.Данила Галицького, вул.Лесі Українки: 1, 3–45Б; вул.Михайла Тиші, вул.Олени Пчілки, вул.Павла Сірагова, вул.Панкратова, вул.Родини Косачів, вул.Семена Палія, пров.Павла Сірагова, пров.Родини Косачів,

вул.Вашева, вул.Відродження, вул.Вокзальна, вул.Генерала Ільїна, вул.Єрьоменка, вул.Корольова, вул.Коростенська, вул.Морська, вул.Огороднікова, вул.Привокзальна, вул.Твіленевої, вул.Ушакова: 1–8, 10, 12–12А, 14–48; вул.Юношева, пров.Вашева, пров.Коростенський, пров.Ракетників, пров.Студентський, пров.2-й Коростенський, пров.3-й Коростенський,  вул.Гоголя, вул.Мічуріна, вул.Ніколаєва, вул.Ушакова: 9, 11, 13; вул.Шевченка: 51–107; вул.Юрія Глухова: 2–2Г, 4–4А, 6, 8–10, 12–16, 18, 20–22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–38, 40, 42, 44, 46, 52–54,  56–56А, 58–65Г; вул.Гагаріна: 3–15; вул.Кирила Осьмака, вул.Левченка, вул.Ломоносова, вул.Медична, вул.Наталії Оржевської, вул.Челюскінців, вул.Шевченка: 40–49; вул.Юрія Глухова: 3, 5, 7, 11, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41–41А, 43, 45, 47–51А, 55, 57; пров.Лікарняний, пров.Травневий, пров.Юрія Глухова, пров.2-й Юрія Глухова, вул.Бобрової, вул.Генерала Шухевича, вул.Героїв Майдану: 37–99, 101–101А, 103–105, 107, 109, 111, 113–115; вул.Гетьмана Мазепи, вул.Глінки, вул.Князів Острозьких, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки: 46–71; вул.Набережна, вул.Панфілова, вул.Толбухіна, вул.Черняхівського, вул.Юрія Клена, пров.Авіаторів, пров.Гетьмана Мазепи, пров.Глінки, пров.Князів Острозьких, пров.Лідівський, пров.Набережний, пров.Річний, пров.Світлий, пров.2-й Князів Острозьких, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки: 1Б–2Г; вул.Шевченка: 10, 24–37/2; вул.Варшавська, вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Замкова, вул.Історична, вул.Медова, вул.Родини Соколовських, вул.Шевченка: 1–5; вул.Шолом Алейхема, вул.Юрія Ковальського, вул.Юрія Яновського, пл.Лесі Українки, пров.Шевченка, вул.Пушкіна: 3–11

 

Депутати міської ради ДРУГОГО виборчого округу Новоград-Волинської міської територіальної громади

Гвозденко Оксана Василівна
0979687767

Крапівницька Світлана Вікторівна
0983141798

Литвин Петро Михайлович
0631727701

Литвинчук Сергій Анатолійович
0963561253

Мельник Сергій Миколайович
0974868710

Овдіюк Віктор Іванович
0974034484

Олейник Ігор Олександрович
0968008059

Табалюк  Віталій Станіславович
0979339842

Тростенюк Валентина Василівна
0674125990

Хрущ Лілія Василівна
0967395832

Шимчук Владислав Олександрович
0932520545

м.Новоград-Волинський :

вул.Богуна, вул.Бориса Тена, вул.Герцена: 1–37, 41, 43–45, 47, 49, 51, 53, 55, 59; вул.Григорія Сковороди, вул.Добровольського, вул.Ернеста Кончака, вул.Короленка, вул.Кривоноса, вул.Купріна, вул.Обачного, вул.Огієнка, вул.Олейнікова: 48–50, 55–87Б; вул.Петровського, вул.Старицького, вул.Стефаника, пров.Богуна, пров.Герцена, пров.Кривоноса, пров.Купріна, пров.Олейнікова, пров.1-й Олейнікова, пров.2-й Олейнікова, пров.3-й Олейнікова, Військова частина А1063, вул.Вершницька, вул.Вінниченка, вул.Герцена: 40, 42, 46А, 48, 50, 52–52А, 54, 58, 60–106; вул.Гостинна, вул.Грушева, вул.Грушевського, вул.Джерельна, вул.Довженка, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Зоряна, вул.Квітуча, вул.Козацька, вул.Літня, вул.Макаренка, вул.Максима Рильського, вул.Мальовнича, вул.Незалежності, вул.Неустроєва, вул.Олейнікова: 1–47, 51; вул.Партизанська, вул.Прилужна, вул.Ржадківська, вул.Садова, вул.Соколіна, вул.Чижовецька, вул.1-ша Польова, вул.2-га Польова, вул.2-га Прорізна, вул.3-тя Прорізна, пров.Дружби, пров.2-й Герцена, пров.2-й Дружби, вул.Заозерна, вул.Колективна, вул.Леваневського: 24/2; вул.Маршала Рибалка, вул.Приозерна, вул.Співдружності, вул.Толубка: 8–16; вул.Ужачинська, пров.Маршала Рибалка; вул.Житомирська: 65–67, 71, 75, 79; вул.Леваневського: 1, 3–23, 25–53; вул.Степана Бандери, вул.Толубка: 2–6; вул.Житомирська: 83, 87, 93, 126/2–150; вул.Леваневського: 2; вул.Тимошенка, пров.2-й Житомирський, вул.Житомирська: в/ч А2076; вул.Зарічна: 1Г; вул.Маршала Рокосовського, Військова частина А2986, вул.Анікушкіна, вул.Барвінкова, вул.Весняна, вул.Гаражна, вул.Горбка, вул.Дорошенка, вул.Зарічна: 1–1В, 1Е–82; вул.Кам’яниста, вул.Лісова, вул.Лубчицька, вул.Наливайка, вул.Новобудов, вул.Новорічна, вул.Окрема, вул.Остання, вул.Сергія Гамченка, вул.Сергія Уварова, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Ярослава Мудрого, вул.2-га Східна, вул.50-річчя визволення України, пров.Зарічний, пров.Лубчицький, пров.Сергія Уварова, пров.Східний, пров.2-й Зарічний, пров.2-й Лубчицький, пров.3-й Зарічний, Військова частина А1318; вул.Бурковського, вул.Водопровідна, вул.Володимира Сосюри, вул.Гетьмана Сагайдачного: 100, 102, 104, 106–106Г, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128–302; вул.Гетьмана Скоропадського, вул.Гордєєва, вул.Долгополова, вул.Жайворона, вул.Жмаченка, вул.Затишна, вул.Звягельська, вул.Івана Ведмеденка, вул.Івашківська, вул.Карбишева, вул.Кисельова, вул.Коваля, вул.Комарова, вул.Костюка, вул.Кучковського, вул.Лисенка, вул.Ліпаткіна, вул.Лугова, вул.Максимова, вул.Нейсалова, вул.Орлова, вул.Остапа Вишні, вул.Павла Тичини, вул.Распопова, вул.Спортивна, вул.Філософова, вул.Чепурна, вул.Штеменка, вул.Янки Купали, пров.Звягельський, пров.Івашківський, пров.Луговий, пров.Тичини, пров.2-й Звягельський, пров.2-й Луговий, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Головка, вул.Гранітна, вул.Залізнична Станція Смолка 185 км, вул.Малишка, вул.Мінська, вул.Насипна, вул.Потапова, вул.Робітнича, пров.Баранівський, пров.Малишка, вул.Берегова, вул.Заводська, вул.Ковпака, вул.Південна, вул.Плетенка, вул.Смолківська, вул.Штепіна, пров.Заводський, пров.Південний, пров.Плетенський, пров.Штепіна,    пров.2-й Плетенський, пров.2-й Штепіна, пров.3-й Штепіна

 

Депутати міської ради ТРЕТЬОГО виборчого округу Новоград-Волинської міської територіальної громади

Ващенко Олег Миколайович
0674103323

Годун Олег Вікторович
0674109433

Нинюк Андрій Іванович
0631727701

Прищепа Світлана Михайлівна
0976129840

Рассадін Андрій Олексійович
0971147090

Рудницький Дмитро Вікторович
0674105667

Сухих Андрій Юрійович
0953381772

Черевко Віктор Володимирович
0631727701

с.Великий Молодьків, с.Багате

с.Груд

с.Дідовичі

с.Борисівка

с.Майстрів

с.Майстрова Воля – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Корольова, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Озерна, вул.Польова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Гагаріна

с.Майстрова Воля – вул.Наливна станція

с.Пилиповичі, с.Городище, с.Степове

с.Анета

м.Новоград-Волинський :

 вул.Бориса Станевича, вул.Волі: 15, 19–72; вул.Гетьмана Сагайдачного: 14–99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115–115А, 117–117А, 119, 121–121А, 123, 125, 127–127А; вул.Житомирська: 21, 23, 25, 27, 29, 36, 42, 44–46, 48; вул.Лермонтова, вул.Михайла Вербицького, вул.М’якішева, вул.Олени Теліги, вул.Павла Чубинського, вул.Шостацького, пров.Вишневий, пров.Гетьмана Сагайдачного, пров.Долинний, пров.Михайла Вербицького, пров.2-й Гетьмана Сагайдачного, пров.3-й Гетьмана Сагайдачного, Військова частина А2145; вул.Волі: 1–12, 16–18/20; вул.Гетьмана Сагайдачного: 1–13; вул.Житомирська: 31, 33, 35, 37–41А, 43, 47, 49–64, 70, 72, 76, 82, 84–86, 90, 94–98; вул.Надслучанська, вул.Соборності: 15–19, 21, 23–25, 27–29, 31, 34–74; пров.Медовий, пров.Надслучанський, пров.Санаторний, пров.Шкільний, вул.Академіка Лисіна: 15, 17, 19, 21, 23–25, 28–108; вул.Житомирська: 1–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34/25; вул.Космічна, вул.Маяковського, вул.Ольги Кобилянської, вул.Першого Травня, вул.Пилипа Орлика, вул.Полянського, вул.Пушкіна: 14–131; вул.Ціолковського, вул.Яблунева, пров.Академіка Лисіна, пров.Житомирський, пров.Маяковського, пров.Ольги Кобилянської, пров.Пилипа Орлика, пров.Ціолковського, пров.Чкалова, вул.Героїв Крут, вул.Горького, вул.Декабристів, вул.Західна, вул.Миколи Костомарова, вул.Олексія Проценка, вул.Переяславська, вул.Петра Волиняка, вул.Поліська, вул.Чехова, вул.8-го Березня, пров.Горького, пров.Медичний, пров.Переяславський, пров.Петра Волиняка, пров.Поліський, пров.Чехова, пров.2-й Горького, пров.2-й Медичний, пров.2-й Петра Волиняка, пров.2-й Чехова, пров.2-й 8-го Березня, пров.3-й Горького, пров.3-й Медичний, пров.3-й Петра Волиняка, пров.3-й Чехова, пров.8-го Березня, вул.Гагаріна: 19–73; вул.Котляревського, вул.Лянгуса, вул.Миколи Арсенича, вул.Миколи Міхновського, вул.Миру, вул.Платона Майбороди, вул.Саксаганського, пров.Гагаріна, пров.Ярунський, вул.Володимира Антоновича, вул.Зелена, вул.Ровенська, вул.Шепетівська, вул.Юрія Глухова: 67А–338КМ; вул.2-га Зелена, пров.Володимира Антоновича, пров.Короткий, пров.Ровенський, пров.Трудовий, пров.Фруктовий, пров.Шепетівський, пров.2-й Володимира Антоновича, пров.3-й Володимира Антоновича, пров.3-й Юрія Глухова, пров.4-й Володимира Антоновича, пров.5-й Володимира Антоновича, пров.6-й Володимира Антоновича, пров.7-й Володимира Антоновича; бульв.Бориса Шарварка, вул.Академіка Лисіна: 1–14, 16, 18, 20, 22, 26–26А; вул.Героїв АТО, вул.Івана Мамайчука, вул.Соборності: 2–13, 20, 22, 26, 30, 32; вул.Чернишевського, вул.Шевченка: 7, 11