• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Розподіл обов'язків керуючого справами

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.05.2020 № 188(к) «Про перерозподіл обов’язків між тимчасово  виконувачем повноважень   міського голови, секретарем  міської ради, першим заступником міського голови, заступником міського   голови,  заступником міського голови – начальником фінансового управління міської ради і керуючого  справами  виконавчого комітету міської ради»

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради (Ружицький Д.А.)

(питання взаємодії з правоохоронними органами і силовими структурами, військовими частинами, питання організації роботи тендерного комітету)

 

Відповідає за:

   1. Організаційне, матеріально-технічне, інше забезпечення діяльності апарату виконавчого комітету міської ради.

      2. Стан виконавської та трудової дисципліни працівників виконавчих  органів міської ради.

      3. Координацію роботи  щодо формування структури виконавчих органів міської ради та функціональних обов’язків працівників виконавчих органів міської ради.

      4. Підготовку засідань виконавчого комітету міської ради, підготовку матеріалів на розгляд виконавчого комітету міської ради.

      5. Контроль за організацією доведення рішень виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови, документів органів державного управління вищого рівня до виконавців.

      6. Стан діловодства, оформлення документів, ділових паперів, розгляд звернень громадян у виконавчих органах міської ради.

   7. Організаційно-технічне забезпечення роботи міської ради, її постійних та тимчасових контрольних комісій.

      8. Забезпечення впровадження державної політики з питань нагородження, внесення пропозицій щодо удосконалення нагородного законодавства.

      9. Контроль за пропозиціями та підготовкою матеріалів для нагородження громадян Новоград-Волинської міської об'єднаної територіальної громади державними, обласними та місцевими нагородами.

     10. Розвиток, удосконалення форм і методів роботи виконавчого комітету міської ради, організацію навчання, здійснення контролю за підвищенням кваліфікації посадових осіб виконавчих органів міської ради з метою поглиблення професійних та правових знань, покращення рівня фахової та соціальної компетенції.

    11. Координацію роботи з проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами міської ради  покладених на них обов’язків та завдань.

   12. Планування і координацію роботи виконавчих органів міської ради з питань контролю за станом виконання рішень міської ради, її виконавчого комітету, обласної ради, розпоряджень облдержадміністрації, законодавчих, інших нормативних актів органів державного управління вищого рівня.

     13. Виконання вимог Регламенту роботи виконавчих органів та виконавчого комітету міської ради посадовими особами виконавчих органів міської ради.

    14. Роботу обслуговуючого персоналу, підтримання в належному стані службового автотранспорту, ремонт та утримання службових, господарських приміщень адміністративних будівель Новоград-Волинської міської об'єднаної територіальної громади.

     15. Сприяння   у взаємодії  з органами суду, прокуратури, юстиції, Служби безпеки України, Національної поліції, Національного антикорупційного бюро України, адвокатури і Державної кримінально-виконавчої служби України, інших правоохоронних органів на території Новограда-Волинської міської об'єднаної територіальної громади.

    16. Розгляд справ про адміністративні правопорушення, віднесені згідно  з чинним  законодавством до  відання органів місцевого самоврядування.

   17. Дотримання вимог Законів України „Про запобігання  корупції“, „Про захист персональних даних“  у  виконавчих  органах міської ради.

     18. Впровадження ефективної політики розвиту сфери державної реєстрації.

   19. Налагодження шефських зв’язків з військовими частинами Збройних Сил України.

    20. Надання шефської допомоги військовим частинам: А3814, А2925, А0409, А2076, Новоград-Волинському об'єднаному міському військовому комісаріату згідно рішення міської ради.

 

    Координує та контролює діяльність:

      1. Організаційного відділу міської ради.

2. Відділу загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян міської ради.

2.1. Сектор організації прийму громадян.

3. Відділу бухгалтерського обліку.

      4. Відділу кадрів міської ради.

      5. Архівний сектор.

 6. Юридичного відділу міської ради.

 7. Центру надання адміністративних послуг міської ради.

 7.1. Відділ державної реєстрації міської ради.

 7.2. Відділ ведення реєстру територіальної громади міської ради.

 8. Відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради.

 9. Відділу програмно-комп’ютерного забезпечення міської ради. 

  10. Головного спеціаліста з мобілізаційної та режимно-секретної роботи міської ради ( на період відсутності міського голови).

      11 Служби господарського забезпечення міської ради.

 12 Служби охорони громадського порядку.

  13 Комунальної установи „Трудовий архів міста Новограда-Волинського“ Новоград-Волинської міської ради.

 

      Відповідає за дієвість та здійснює контроль за:

1. Комплексною програмою забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку у м. Новоград-Волинський на 2016 – 2020 роки (рішення міської ради від 10.11.2016 №186 зі змінами від 22.06.2017 №326).

2. Комплексною програмою „Електроне місто“ на 2019-2020 роки (рішення міської ради від 20.12.2018 №613).

3. Програмою з надання безоплатної правової допомоги населенню Новоград-Волинської міської об'єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки (рішення міської ради від 25.07.2019 №771).

4. Програмою шефської допомоги військовим частинам А3814, А2925, А0409, А2076 Збройних Сил України та матеріально-технічного забезпечення Новоград-Волинського об'єднаного міського військового комісаріату на 2019-2020 роки (рішення міської ради від 20.12.2018 № 625 зі змінами від 25.07.2019 № 748).

 

      Очолює та організує роботу колегіальних органів:

  1. Адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради (рішення    виконавчого  комітету  міської ради від 23.12.2015 № 37 зі змінами  від 27.01.2016 №55, від 14.09.2016 №220).

      2. Експертної комісії з питань державної таємниці (розпорядження міського голови від 05.12.2017 для службового користування).

    3. Координаційної ради з питань шефської допомоги військовим частинам А3814, А2925, А0409, А2076.

   4. Комісії міської ради з питань перевірки стану режиму секретності та обігу документів в режимно-секретному органі (розпорядження міського голови від 05.12.2017 для службового користування.

      5. Конкурсної комісії міської ради (розпорядження міського голови від 02.01.2018 №3 (к) зі змінами від 02.07.2018 №222 (к), від 30.11.2018 № 473(к).

 

Входить до складу штабу територіальної оборони міста (ст. 21, 37 Закону України „Про державну таємницю“, „Звіт відомостей що становить державну таємницю“ ст.1.1.11, 4.11.15). 

Взаємодіє з всіма постійними комісіями міської ради. Профільною є постійна комісія з питань  депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян. 

    

 

     Забезпечує взаємодію виконавчих органів міської ради з:

     1. Новоград-Волинським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

     2. Новоград-Волинською місцевою прокуратурою.

     3. Новоград-Волинським міськрайонним судом.

     4. Новоград-Волинським міжрайонним відділом Управління Служби безпеки України в Житомирській області.

     5. Новоград-Волинським МРВ філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області.

     6. Новоград-Волинським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

   7. Новоград-Волинським міськрайонним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Житомирській області.

   8. Новоград-Волинським міськрайонним відділом державної реєстрації актів цивільного стану.

     9. Державними нотаріусами.

     10. Приватними нотаріусами міста.

     11. Адвокатами міста.

     12. Новоград-Волинським районним сектором державної міграційної служби України.

   13. Військовими частинами, дислокованими на території Новоград-Волинської міської об'єднаної територіальної громади.

 

     Підписує:

        1. Додатки до рішень виконавчого комітету міської ради.

        2. Додатки до розпоряджень міського голови.

        3. Статистичну звітність.

        4. Звітність з питань фінансово-господарської діяльності та кадрової роботи апарату виконавчого комітету міської ради.

        5. Доручення на одержання товарно-матеріальних цінностей.

        6. Акти приймання-передачі послуг, виконаних робіт.

        7. Договори на придбання товарів, виконання робіт, надання послуг, необхідних для матеріально-технічного забезпечення діяльності апарату виконавчого комітету міської ради.

        8. Табелі обліку робочого часу.

        9. Накладає резолюції до оплати на документах, що підтверджують факт отримання товарів, робіт, послуг за вказаними договорами.