• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Розподіл обов'язків керуючого справами

(питання організації роботи апарату виконавчого комітету міської ради, старост як представників жителів сіл міської територіальної громади)

 

1. Забезпечує організаційне, матеріально-технічне, інше забезпечення діяльності апарату виконавчого комітету міської ради.

2. Відповідає за стан виконавської та трудової дисципліни працівників виконавчих органів міської ради.

3. Координує роботу щодо формування структури виконавчих органів міської ради та функціональних обов’язків працівників виконавчих органів міської ради.

4. Забезпечує підготовку засідань виконавчого комітету міської ради, підготовку матеріалів на розгляд виконавчого комітету міської ради.

5. Веде контроль за організацією доведення рішень виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови, документів органів державного управління вищого рівня до виконавців.

6. Відповідає за стан діловодства, оформлення документів, ділових паперів, розгляд звернень громадян у виконавчих органах міської ради.

7. Забезпечує організаційно-технічне забезпечення роботи міської ради, її постійних та тимчасових контрольних комісій.

8. Забезпечує внесення пропозицій з питань нагородження.

9. Веде контроль за пропозиціями та підготовкою матеріалів для нагородження громадян міської територіальної громади державними, обласними та місцевими нагородами.

10. Відповідає за розвиток та удосконалення форм і методів роботи виконавчого комітету міської ради, організацію навчання, здійснення контролю за підвищенням кваліфікації посадових осіб виконавчих органів міської ради з метою поглиблення професійних та правових знань, покращення рівня фахової та соціальної компетенції.

11. Відповідає за планування і координацію роботи виконавчих органів міської ради з питань контролю за станом виконання рішень міської ради, її виконавчого комітету, обласної ради, розпоряджень облдержадміністрації, законодавчих, інших нормативних актів органів державного управління вищого рівня.

13. Забезпечує виконання вимог Регламенту роботи виконавчих органів та виконавчого комітету міської ради посадовими особами виконавчих органів міської ради.

14. Відповідає за роботу обслуговуючого персоналу, підтримання в належному стані службового автотранспорту, ремонт та утримання службових, господарських приміщень адміністративних будівель Новоград-Волинської міської територіальної громади.

15. Забезпечує розгляд справ про адміністративні правопорушення, віднесені згідно  з чинним  законодавством до  відання органів місцевого самоврядування.

16. Відповідає за дотриманням вимог законів України „Про запобігання  корупції“, „Про захист персональних даних“ у виконавчих органах міської ради.

17. Забезпечує роботу РСО на період відсутності головного спеціаліста з мобілізаційної та режимно-секретної роботи міської ради.

 

Координує та контролює діяльність:

- Організаційного відділу міської ради;

- Відділу загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян міської ради;

- Сектору організації прийму громадян;

- Відділу кадрів міської ради;

- Архівного сектору;

- Юридичного відділу міської ради;

- Відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради;

- Відділу програмно-комп’ютерного забезпечення міської ради; 

- Служби господарського забезпечення міської ради;

- Служби охорони громадського порядку;

- Комунальної установи „Трудовий архів міста Новограда-Волинського“ Новоград-Волинської міської ради;

- старост як представників інтересів жителів сіл.

 

Очолює та організує роботу колегіальних органів:

- Адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради;

- Експертної комісії з питань державної таємниці;

- Комісії міської ради з питань перевірки стану режиму секретності та обігу документів в режимно-секретному органі;

- Конкурсної комісії міської ради.

 

Підписує:

- Додатки до рішень виконавчого комітету міської ради;

- Додатки до розпоряджень міського голови.

- Статистичну звітність.

- Звітність з питань фінансово-господарської діяльності та кадрової роботи апарату виконавчого комітету міської ради.

- Доручення на одержання товарно-матеріальних цінностей.

- Акти приймання-передачі послуг, виконаних робіт.

- Договори на придбання товарів, виконання робіт, надання послуг, необхідних для матеріально-технічного забезпечення діяльності апарату виконавчого комітету міської ради.

- Табелі обліку робочого часу.

- Накладає резолюції до оплати на документах, що підтверджують факт отримання товарів, робіт, послуг за вказаними договорами.

 

В установленому законодавством порядку несе персональну відповідальність за неякісне або несвоєчасне виконання посадових завдань та обов'язків.

 

Розпорядження міського голови № 2(к) від 04.01.2021 року