• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Склад постійних комісій міської ради

Склад постійних комісій міської ради

(станом на 09.09.2021)

 

Постійна комісія міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян

1

Овдіюк Віктор Іванович

голова постійної комісії    

0974034484

2

Махновецький Олександр Петрович

заступник голови комісії

0674103602

3

Нинюк Андрій Іванович

секретар

0978851515

4

Литвинчук Сергій Анатолійович

 

0963561253

Постійна комісія міської ради з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку

1

Сухих Андрій Юрійович

голова постійної комісії

0733112582

2

Годун Олег Вікторович

заступник голови комісії

0674109433

3

Нусбаум Степан Антонович

секретар

0674101132

4

Ващенко Олег Миколайович

 

0674103323

5

Іванченко Дмитро Володимирович

 

0674108383

6

Поліщук Олександр Васильович

 

0974669141

7

Тодорович Людмила Михайлівна

 

0674126070

8

Хрущ Лілія Василівна

 

0967395832

9

Шимчук Владислав Олександрович

 

0932520545

Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів

1

Рудницький Дмитро Вікторович

голова постійної комісії

0674105667

2

Мірзабекян Юра Левонович

заступник голови комісії

0934068101

3

Олейник Ігор Олександрович

секретар

0968008059

4

Савчук Олександр Миколайович

 

0966278689

5

Табалюк Віталій Станіславович

 

0979339842

6

Тростенюк Валентина Василівна

 

0674125990

Постійна комісія міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту

1

Широкопояс Олександр Юрійович

голова постійної комісії

0688614261

2

Прищепа Світлана Михайлівна

заступник голови комісії

0976129840

3

Рудик Тетяна Казимирівна

секретар

0989694530

4

Мельник Сергій Миколайович

 

0974868710

5

Павловський Микола Станіславович

 

0937664633

6

Шутова Лариса Валентинівна

 

0677102999

Постійна комісія міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин

1

Литвин Петро Михайлович

голова постійної комісії

0971072667

2

Максименко Микола Миколайович

заступник голови комісії

0634244624

3

Крапівницька Світлана Вікторівна

секретар

0983141798

4

Колотов Сергій Юрійович

 

0674105600

5 Левицька Алла Петрівна   0977955198
6

Рассадін Андрій Олексійович

 

0971147090

7

Седлецький Роман Анатолійович

 

0674103044

8

Черевко Віктор Володимирович

 

0687188881