1 червня – День захисту дітей

1 Червня 2022, 9:10

Сьогодні День захисту дітей ми зустрічаємо в умовах війни. На вулиці ХХІ століття і такі страшні слова як «діти війни» не мали стосуватися наших дітей. Але реальність жорстока, вона наповнила словосполучення «захист дітей» справжнім сенсом.

В Україні гинуть діти, маленькі українці втрачають своїх батьків та свої домівки, у них немає звичного дитинства, яке було ще три місяці тому. Війна вже забрала життя понад 240 українських діток, понад 440 залишила пекучі шрами на тілі, тисячам перевернула життя нищівним чином назавжди забравши у них рідних людей. Понад 48 тис малюків прийшли у цей світ під звуки сирен, кулеметних черг і вибухів. На жаль, значна частина дітей і наразі перебуває у небезпеці.

Згадаймо хвилиною мовчання кожне маленьке безневинне життя, яке вкрали російські окупанти. Ніколи не забудемо та не пробачимо!

Діти – це найголовніше, що мають дорослі. Наш обов’язок зробити все можливе і неможливе, аби кожна дитина відчувала захист, безпеку, підтримку, турботу та любов. Ми маємо докласти максимум зусиль, щоб наші діти жили у мирній країні, адже вони – продовження кожного з нас. Вони – майбутнє України.

Нехай кожна дитина живе у люблячій сім’ї і має щасливе та безтурботне дитинство. І давайте не забувати, що чужих дітей не буває.

 

З повагою
міський голова Микола Боровець,
секретар міської ради Оксана Гвозденко

Чат-бот Гаряча лінія