Енергоефективність

Кожна громада, яка дбає про ефективне використання ресурсів та енергоефективність, має оптимізовувати витрати на енергоносії.

Впровадження заходів з енергоефективності  є одним із пріоритетів Звягельської міської територіальної громади. Наше місто у 2008 році стало членом Асоціації «Енергоефективні міста України». Громада долучилася до Європейської ініціативи «Угода мерів щодо клімату та енергії», підписантом якої стала  наша громада у 2021 році, чим взяла на себе зобов`язання зменшити споживання енергетичних  ресурсів та скоротити викиди СО2.

В нашій громаді  затверджена Концепція впровадження системи енергетичного менеджменту та  Положення про систему енергетичного менеджменту. Посилання на документ тут: https://portal.nvrada.gov.ua/pro-zatverdzhennya-konczepcziyi-vprovadzhennya-systemy-energetychnogomenedzhmentu-ta-polozhennya-prosystemu-energetychnogo-menedzhmentuna-pidpryyemstvah-ta/

Безперервне функціонування системи енергоменеджменту забезпечується в першу чергу через здійснення   енергомоніторингу  за допомогою інформаційної системи енергетичного моніторингу (ІСЕ), яка здійснює  оперативний контроль та аналіз показників.  Це дозволяє досягти без додаткових інвестицій скорочення енергоспоживання на 5- 15% за рахунок налагодження енергоефективної експлуатації об’єктів.

 

Енергоефективні заходи Звягельської міської територіальної громади. Співпраця з проектами технічної допомоги

Муніципальний енергетичний план

Поради населенню щодо ефективного споживання енергоресурсів

 

Чат-бот Гаряча лінія