Про ЦНАП

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Контакти

Поштова адреса: 11700, Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Соборності, 13,

тел. (04141)  3-53-55,

(04141) 3-54-24,

(04141) 3-53-51.

E-mail: nv-cnap@ukr.net

Режим роботи

Понеділок, вівторок, середа, четвер – 08.00 – 17.15

П’ятниця – 08.00 – 16.00

Субота – 09.00 – 14.00 без перерви

Неділя – вихідний.

 

Центр надання адміністративних послуг розміщується в центральній частині міста з розвинутою транспортною інфраструктурою (зупинка «Дитячий світ»). На прилеглій до Центра території знаходяться місця для безоплатної стоянки автомобільного транспорту суб’єктів звернення, які не заборонені правилами дорожнього руху.

Центр адміністративних послуг – це більше 100 кв.м сучасно обладнаних приміщень відкритого типу, де розміщено 13 робочих місць, оснащених новітньою комп’ютерною технікою, об’єднаної в одну комп’ютерну мережу.

У Центрі надаються адміністративні послуги за різними напрямками: державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, будівництво та архітектура, розміщення зовнішньої реклами, облік, розподіл і приватизація житла, земельні відносини, проведення експертизи протипожежного стану об’єктів,  видача документів дозвільного характеру, «паспортні послуги» Державної міграційної служби тощо. Надання адміністративних послуг здійснюється за принципом «єдиного вікна».

Прийом заявників проводиться згідно графіка, який затверджений рішенням міської ради і розташований на інформаційному стенді.

Для доступності інформації на офіційному сайті міської ради створено розділ, на якому розміщена актуальна інформація про Центр адміністративних послуг.

У Центрі створені всі умови для заявників (у холі розташовані місця для очікування та написання заяв, є можливість ксерокопіювання документів) і для ефективної роботи спеціалістів адміністративних та дозвільних органів. У залі очікування є можливість роботи в зоні WI-FI. Для людей з обмеженими фізичними можливостями мається пандус.

 

Шановні жителі!

Діяльність Центру адміністративних послуг постійно вдосконалюється. Ми прагнемо зробити його роботу максимально ефективною і зручною для кожного з Вас.

Свої побажання та пропозиції щодо організації роботи Центру та підвищення якості надання послуг просимо Вас посилати в Інтернет-приймальню на електронну адресу: nv-cnap@ukr.net або залишити в скриньці скарг та пропозицій в приміщенні ЦНАП.

В Інтернет – приймальню Ви можете направити питання і отримати відповіді на цікаву для Вас інформацію з адміністративних послуг. Всі ваші побажання будуть враховані і обов’язково використані в подальшій роботі.

 

Дякуємо за співпрацю!

Бажаємо успіхів у ваших справах!

 

Послідовність етапів звернення до Центру надання адміністративних послуг м. Новограда-Волинського.

При виникненні необхідності звернутися в Центр надання адміністративних послуг заявник:

– Входить на сайт виконкому Новоград-Волинської міської ради, розділ «Центр надання адміністративних послуг», де знайомиться з інформацією про режим роботи, реєстром адміністративних послуг, переліком необхідних документів для надання послуги, формами основних документів, графіком прийому представниками адміністративних органів. Необхідну інформацію про роботу Центру можна також отримати в телефонному режимі: тел.  3-53-55, 3-54-24, 3-53-51.

У разі особистого звернення до Центру, заявник:

– Знайомиться з графіком прийому фахівців служб та інформацією про адміністративну послугу, розміщеної на інформаційних стендах;

– Отримує консультацію у адміністратора з питання надання адміністративної послуги;

– Заповнює бланки згідно зі зразками, які розташовані на інформаційних стендах;

– Чекає черги (якщо така є). При очікуванні можна ознайомитися з тематичним стендом міської ради, друкованою продукцією ,  інформацією про місто;

– Звертається до фахівця, який починає оформлення процедури надання адміністративної послуги;

– Якщо послуга платна, оплату платежів здійснює у відділеннях банків, які розташовані поряд.

 

Чат-бот Гаряча лінія