Міський голова

Міський голова міста Звягеля
Боровець Микола Петрович

Контакти

Адреса:

11700, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Шевченка, 16
Звягельська міська рада

Телефон:

(04141) 3-54-15

Офіційна сторінка у мережі Фейсбук

 

 

 

 

Шановна громадо!

Вірю в людей нашої громади, їх згуртованість та небайдужість, вірю у власні сили та спроможність змінити та розвивати нашу громаду.

Обіцяю працювати чесно, принципово та справедливо із застосуванням досвіду для ефективних змін.

Переконаний, від нас залежить, яким буде порядок у нашій громаді, які пріоритери розвитку ми оберемо.

Який вибір зробимо – таким буде наше життя!

 

 

Народився 1 листопада 1961 року на Рівненщині в селянській сім’ї. Громадянин України. Має дві освіти: навчався у Рівненському інституті інженерів водного господарства за спеціальністю «Інженер-механік» та Рівненському економіко-гуманітарному інституті за спеціальністю «Фінанси».

Трудову діяльність розпочав в ПМК-114 механіком по автотранспорту. З 1985-1991 рр. працював на комсомольській роботі. З 1991 року очолював координаційну раду Спілки Демократичної молоді Новоград-Волинщини (Звягельщини).

Упродовж 10 років працював керуючим міської філії банку «АЖІО». З 2002 року по 2010 рік двічі був обраний міським головою міста Новограда-Волинського (Звягеля). З листопада 2010 року працював у місті Житомир на посаді заступника міського голови. В червні 2014 року був призначений на посаду директора ДП «Житомироблавтодор». До обрання міським головою працював заступником директора будівельної компанії ПП «Моноліт Індустрія».

Проживає у місті Звягелі. Одружений, має доньку та сина. Безпартійний.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова представляє Звягельську міську територiальну громаду, міську раду та її виконавчий комiтет.

1. Забезпечує:

 • здійснення у межах наданих  законом повноважень органів місцевого самоврядування на території Звягельської міської територiальної громади, додержання Конституції та законів України, актів Президента України, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України, розпоряджень голови Житомирської обласної державної адміністрації, рішень органів державної влади та місцевого самоврядування;
 • виконання рішень місцевого референдуму, міської ради та виконавчого комітету міської ради.
 • додержання законодавства щодо розгляду звернень громадян та їх об’єднань;
 • організацію роботи з контролю за виконанням рішення міської ради про бюджет міської територіальної громади.

2. Здійснює

 • загальне керівництво діяльністю міської ради та її виконавчого комітету;
 • інші повноваження місцевого самоврядування, визначені Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні“ та іншими законами, якщо вони не віднесені до виключних повноважень міської ради або не віднесені міською радою до відання її виконавчих органів;
 • постійний контроль за забезпечення охорони державної таємниці, забезпечення режиму секретності у виконавчих органах міської ради. Володіє відомостями про організацію мобілізації та порядку виконання заходів у зв’язку з введенням у державі воєнного стану.

3. Підписує рішення міської ради та виконавчого комітету міської ради.

4. Вносить:

 • на розгляд ради пропозиції щодо кандидатур на посади секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради, старост;
 • на розгляд міської ради пропозиції про кількісний та персональний склад виконавчого комітету міської ради;
 • на розгляд міської ради пропозиції щодо структури виконавчих органів міської ради.

5. Призначає на посади та звільняє з посад в установленому законодавством України порядку керівників та інших працівників виконавчих органів міської ради, керівників підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності Звягельської міської територіальної громади.

6. Скликає сесії міської ради, вносить пропозиції та формує порядок денний сесій і головує на пленарних засіданнях міської ради.

7. Є розпорядником бюджетних коштів, використовує їх лише за призначенням, визначеним міською радою.

8. Представляє Звягельську міську територіальну громаду, міську раду та її виконавчий комітет у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами, а також у міжнародних відносинах відповідно до законодавства України.

8. Звертається до суду щодо визнання незаконними актів інших органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, що обмежують права та інтереси територіальної громади, а також повноваження ради та її органів.

9. Укладає від імені територіальної громади, міської ради та її виконавчого комітету договори відповідно до законодавства України, а з питань, віднесених до виключної компетенції ради, подає їх на затвердження міської ради.

10. Веде особистий прийом громадян.

11. Видає розпорядження міського голови у межах своїх повноважень.

12. Координує:

 • та організовує взаємодію міської ради, виконавчого комітету з народними депутатами України щодо розгляду актуальних проблем життєзабезпечення територіальної громади, Асоціацією міст України.
 • діяльність: фінансового управління міської ради, управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради, відділу внутрішнього аудиту міської ради, головного спеціаліста з мобілізаційної та режимно-секретної роботи міської ради.

13. Організовує:

 • проведення бюджетного процесу, розглядає пропозиції виконавчих органів міської ради щодо складання та виконання бюджету міської територіальної громади.
 • та координує діяльність виконавчих органів міської ради у сфері будівництва.

14. Звітує не рідше одного разу на рік про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами, на вимогу не неменше половини депутатів міської ради перед радою про роботу виконавчих органів міської ради у будь-який визначений термін.

15. Очолює:

 • міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
 • комісію з питань захисту прав дитини.

Міський голова забезпечує вирішення всіх питань, покладених на нього законодавством України, міською радою та органами державної влади вищого рівня.

 

 

 

 

Згідно з розпорядженням міського голови № 284(о) від 22.12.2020 року “Про затвердження графіку особистого прийому громадян” затверджено графік особистого прийому громадян  міським головою щоп’ятниці з 08.00 по 12.00 год.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія