Туристичний центр

Директор
Томаш Аліна Петрівна

Адреса

м. Звягель, пл. Лесі Українки,9

Контакти

(097) 658-99-52, (093) 479-40-77

Соціальні мережі

Наша громада, з її вигідним географічним розташуванням, історичними пам’ятками, неповторними краєвидами, багатою культурною спадщиною, має всі умови для розвитку туризму. Впевнена в тому, що наш неповторний поліський край вартий того, щоб відкривати перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури та народних традицій.

Відповідно до рішення міської ради 22.04.2021 р №168 у нашій громаді створено туристичний центр.  Підпорядковується управлінню культури і туризму міської ради і створений саме з метою розвитку туризму та популяризації нашої громади.

ТЦ виконує функцію візит-центру, який спрямовує туриста до найцікавіших локацій та подій у громаді. Надає жителям громади, туристам та гостям нашого міста інформацію про об’єкти туристичної привабливості, екскурсійні програми, культурно-мистецькі заходи та допомагає у створенні  індивідуального маршруту подорожі чи екскурсії.

ТЦ – це можливість зробити Звягельську  міську територіальну громаду привабливішою та відкритою для туризму. На даний момент для людей, що люблять подорожі –  відкритий цілий світ, тому одне із завдань ТЦ – це зосередитися над проєктами,  які зможуть, зацікавити туриста завітати до нашої громади.

Співпраця з молоддю громади- це організація цікавих проєктів.

На разі розробляються нові напрямки залучення туристів, шляхом розширення видів туризму. На даний час найбільш розвиненими в нашій громаді такі, як подієвий туризм, культурно-просвітній, спортивний та музейний.

На сьогоднішній день організована співпраця та інформаційна підтримка з туристичними центрами інших міст, співпраця з містами –побратимами, а з Обласним ТІЦом підписаний меморандум про співпрацю.

Туристичний центр запрошує  скористатися нашими послугами в організації та проведенні екскурсій так як тематичних, так  індивідуальних, створених за вашими побажаннями.

Туристичний відкритий до діалогу. Маєте їдеї, пропозиції – запрошуємо всіх до співпраці та активного спілкування.

Змінюймо разом громаду на краще.

Чат-бот Гаряча лінія