1 червня – День захисту дітей

1 Червня 2024, 7:15

Дитинство – це період, коли кожна людина має відчувати безпеку, любов та безтурботність.

Та, на превеликий жаль, ворог розв’язав війну і вкрав у наших дітей цю чудову пору. Втрати, які понесли наші діти через російську агресію, назавжди залишаться в наших серцях. Зі сльозами на очах згадуємо кожне дитя, яке стало жертвою цієї жорстокої війни.

День захисту дітей нагадування нам, що ми маємо докласти всіх зусиль, щоб забезпечити мирне дитинство для наших маленьких громадян, зробити все, щоб цей нелюдський злочин не повторився.

Нині Збройні Сили України стоять на захисті нашої землі, передусім, задля майбутнього дітей України. Щоб вони зростали у безпеці та комфорті, серед любові та турботи з боку дорослих під мирним небом вільної української землі.

Незважаючи на складний час війни, ми повинні забезпечувати дітям радісне дитинство, роблячи все можливе, щоб на їхніх обличчях сяяли щасливі усмішки, щоб вони не відчували себе обділеними любов’ю і турботою. Кожна дитина міста, громади, України – це наша спільна дитина, яку маємо оберігати.

Нехай кожен день буде Днем захисту дітей. Хай кожен з нас пам’ятає про свою відповідальність перед майбутніми поколіннями. Докладаймо всіх зусиль, щоб цей світ був кращим, щоб вони могли жити в мирі та процвітанні. Після перемоги саме їм творити новий порядок, нову Україну, новий світ.

Все буде Україна!

З повагою

міський голова Микола Боровець,

секретар міської ради Оксана Гвозденко

Чат-бот Гаряча лінія