1 грудня – 27-а річниця створення 12-го окремого полку оперативного забезпечення

1 Грудня 2021, 7:10

1 грудня 12-й окремий полк оперативного забезпечення відзначає 27-у річницю з дня створення військової частини, з чим щиросердечно вітаємо командування, особовий склад та ветеранів.

Новоград-Волинська міська територіальна громада горда тим, що на її теренах дислокуються та віддано проходять службу мужні, стійкі духом воїни вашого доблесного військового з’єднання!
Ви успішно виконуєте завдання щодо забезпечення обороноздатності нашої держави, і сьогодні з честю несете високе звання захисників Батьківщини, робите вагомий внесок у справу захисту територіальної цілісності, державного суверенітету та незалежності України. Висловлюємо щиру подяку усьому особовому складу за вірність військовій присязі, віддану службу на шляху наближення перемоги.

Вічна пам’ять тим військовослужбовцям частини, які віддали своє життя виконуючи свій обов’язок та захищаючи рідну землю. Їх героїзм назавжди залишиться в серцях кожного з нас. Низький уклін родинам загиблих!

Бажаємо незламної волі в подоланні труднощів військової служби, надійного родинного тилу, міцного здоров’я та здійснення всіх мрій і задумів.

Слава Україні!
Героям слава!

З повагою
міський голова Микола Боровець,
секретар міської ради Оксана Гвозденко

 

 

Чат-бот Гаряча лінія