1 листопада свій 60-річний ювілей відзначає міський голова, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня Микола Петрович Боровець

1 Листопада 2021, 6:10

Шановний Миколо Петровичу! Прийміть щирі та сердечні вітання з особливою датою на календарі Вашого життя!

Цей день уособлює собою єднання придбаної з роками життєвої мудрості, професіоналізму, цінного багажу знань і впевненості в своїх силах. Людські якості, повна самовіддача, справедливість, вимогливість до себе і підлеглих викликають глибоку повагу у всіх, кому пощастило з Вами працювати і спілкуватися.

Очолювати громаду – нелегка та відповідальна робота, адже щодня доводиться вирішувати безліч найрізноманітніших проблем різного масштабу. Жителі Новоград-Волинської міської територіальної громади вже втретє довірили Вам розвиток рідного краю. Висловлюємо Вам слова вдячності за невтомну працю, виважену мудрість та непохитну патріотичну позицію.

Зичимо міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, злагоди, успіхів і благих досягнень у визначеному Вам Богом служінні на благо громади.

Нехай Ваша активна життєва позиція, управлінський досвід з кожним роком сприяють досягненню нових успіхів на професійному та життєвому шляху!

Хай Вас підтримують та надихають близькі, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння, а усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається сторицею. Родинного Вам тепла і Божої ласки!

 

 

З повагою,
секретар міської ради Оксана Гвозденко та депутати міської ради VIІI скликання;
заступники міського голови Наталія Борис, Ірина Гудзь, Віталій Якубов;
керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля;
члени виконавчого комітету міської ради;
працівники виконавчих органів, самостійних управлінь, установ і відділів міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія