1 лютого свою ювілейну дату відзначає КНП «ЦПМСД» Звягельської міської ради

1 Лютого 2023, 15:03

З лютого 2013 року почав свою діяльність КЗ «ЦПМСД міста Новограда-Волинського», як юридична особа, на чолі з головним лікарем Мартищуком Іваном Дмитровичем.

КЗ «ЦПМСД міста Новограда-Волинського» був створений з метою реорганізації державної політики в сфері охорони здоров’я, яка передбачала проведення на території міста заходів спрямованих на забезпечення населення доступною, своєчасною, якісною та ефективною медико- санітарною допомогою.
Для повноцінного функціонування лікувального закладу було підготовлено відповідну матеріально – технічну та правову базу. Комунальний заклад у 2013 році отримав ліцензію МОЗ України на медичну практику.
З 2015 року заклад очолила Вошко Інна Василівна, яка в 2021 році успішно захистила дисертацію та отримала науковий ступень кандидата наук.
План подальшого реформування первинної медико-санітарної допомоги міста передбачав відкриття амбулаторій загальної практики сімейної медицини на віддалених територіальних дільницях міста.
Сьогодні в структурі підприємства 10 амбулаторій загальної практики сімейної медицини та 8 медичних пунктів тимчасового базування.
З комунальним некомерційни підприємством «ЦПМСД» Звягельської міської ради укладено 60 343 декларації.
Протягом 10 років проводилася постійна робота над покращенням матеріально-технічного оснащення АЗПСМ.
Організовувалися навчально-тренінгові центри для лікарів та медичних сестер по роботі в системі Health та з медичними інформаційними системами.
Організовано перехід на міжнародну статистичну класифікацію первинної медичної допомоги (ICPC-2) з кодуванням причин звернень та над впровадженням міжнародних клінічних протоколів. Медична документація підприємства переведена у електронний вигляд, впроваджено нові електронні інструменти: електронна декларація, електронний рецепт, електронна медична картка, електронне направлення, електронний листок непрацездатності.
Постійно вдосконалюється якість надання медичної послуги із запровадженням індикатора якості. Забезпечується формування ефективного взаємозв’язку з амбулаторно-поліклінічним підрозділом вторинного рівня для реалізації державних гарантій. Починаючи з 2020 року підприємство активно втілює заходи, з метою зупинення значного поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненою коронавірусом SARS-Cov-2 на території громади, а з 2021 року бере безпосередню активну участь у вакцинальній капманії проти Covid-19.
КНП «ЦПМСД» Звягельської міської ради в особі директора Вошко І.В. неодноразово відзначено Почесними грамотами та подяками Департаменту охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації, грамотами міської ради, а кращі медичні працівники за сумлінну працю, професіоналізм, добросовісне виконання професійних обов’язків, відзначалися грамотами місцевого та обласного рівнів, а також у номінаціях «Кращий лікар року».
У 2021 році, за раціональний розподіл ресурсів, впевнені ринкові позиції, досягнення значних результатів діяльності, вагомий внесок в економіку України, підприємство нагороджено почесним званням «Лідер року».
Підприємство увійшло в перелік 100 кращих підприємств України за результатами аналізу діяльності суб’єктів господарювання України.
Протягом 2020-2021 років працівники закладу успішно протистояли поширенню епідемії COVID-19.
2022 рік став роком нових випробувань. Медичні працівники вкотре довели свою спроможність працювати за будь яких умов.
Завдяки налагодженій комунікації, своєчасному прийняті управлінських рішень, професіоналізму колективу підприємство постійно розвивається, приймає участь в грантових проєктах, працює над розширенням можливостей ефективної організації первинної медичної допомоги.
Шановні працівники, колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого ювілею! Бажаємо процвітання, нових здобутків і широти діапазону діяльності. Сучасних нововведень, приголомшливих удосконалень, безперебійної роботи та дружнього колективу!
Щира подяка за прихільність своїй справі всьому колективу, за ваш професіоналізм, наснагу, терпіння та взаєморозуміння.
Чат-бот Гаряча лінія