1 вересня – 100-річчя загальноосвітньої школи № 9

1 Вересня 2021, 6:20

Столітній ювілей загальноосвітньої школи №9 – це непересічна подія для Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Це свято багатьох поколінь директорського та педагогічного складу, працівників, учнів, меценатів та благодійників, всіх тих людей, які докладали зусилля, щоб навчальний заклад розвивався та процвітав. Зі стін школи вийшли тисячі випускників, серед них відомі професори, мудрі політики, професійні військовослужбовці, підприємці, які своєю щоденною працею творили і нині творять історію нашої держави.

Бажаємо загальноосвітній школі №9 перспектив та успіху. Щоб із кожним роком вона ставала ще гарніше та поважніше. Хай у колективі завжди панує злагода, взаєморозуміння та творча атмосфера.

Нехай коридорами школи завжди лунає дзвінкий та радісний сміх дітей, які у натхненному завзятті будуть бігти на уроки, щоб отримувати нові знання, а вчителі будуть переповнені бажання нести світло знань в голови учнів.

Зичимо кожному, хто щоденно працює та навчається в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №9, хто назавжди увійшов в історію її творення – міцного здоров’я, благополуччя та радості. Реалізації планів та задумів, натхнення та душевної гармонії.

 

З повагою
міський голова Микола Боровець,
секретар міської ради Оксана Гвозденко

 

Чат-бот Гаряча лінія