1 вересня – День знань
![1 вересня – День знань](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drk5o1hlrid5i31ndn1nqp1ca948.jpg)
Щиро вітаємо вас із чудовим хвилюючим святом – Днем знань!
Це день з якого починається дорога у майбутнє для кожного з нас. Учні та студенти повертаються до своєї другої домівки – у школи та вузи, дорослі – у свої золоті роки. Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів та викладачів, їх любов, турботу та неоціненну роботу розуму і серця.
Окремі вітання нашим першокласникам. Адже саме для них цей день є особливим – перший дзвоник, шкільний урок, нові враження та друзі. Дорогі першокласники! Ніколи не зупиняйтесь на дорозі Знань, вона цікава та по-справжньому нескінченна!
Учням випускних класів бажаємо добрих оцінок та реалізації своїх здібностей у майбутньому.
Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобути знання, бажаємо великих успіхів та досягнень, порозуміння з викладачами і батьками, добрих та вірних друзів!
З повагою,
міський голова
В.Л.Весельський,
секретар міської ради
О.А.Пономаренко