1 вересня виповнюється 75 років від дня формування 30 окремої механізованої бригади, що дислокується у м. Новоград-Волинський

31 Серпня 2016, 3:53

Шановні воїни 30 окремої механізованої бригади!

Прийміть сердечні вітання з нагоди 75-річчя від дня формування бригади.  Сьогодні ваша військова частина, як всі  Збройні Сили України, переживаєте непростий період свого існування. На ваші плечі покладено надскладне та відповідальне завдання – боронити нашу державу, її цілісність та свободу.

Висловлюємо подяку офіцерам, сержантам, солдатам, працівникам Збройних Сил України, які сумлінною працею, міцною дисципліною, добросовісним виконанням свого службового обов’язку підтримують добру славу бригади.  Які, в реаліях сьогодення, своїм працелюбством, вірністю військовій присязі, твердими професійними навичками, стійкістю, витривалістю і волею до перемоги в зоні АТО продовжують бойову біографію 30 ОМБр. 

Щира вдячність та низький уклін за те, що не шкодуючи своїх сил і життя, боретеся за мирне майбутнє своїх співвітчизників, виконуєте важливе завдання – захищаєте цілісність нашої держави.

У цей святковий день усьому особовому складу та ветеранам 30 ОМБр бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя, життєвого оптимізму та миру.

З повагою,

міський голова

В.Л.Весельський,

секретар міської ради

О.А.Пономаренко

 

Чат-бот Гаряча лінія