11 червня – День працівників легкої промисловості
![11 червня – День працівників легкої промисловості](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds5df4011r2brdiifgi4t1kl2g5.jpg)
Шановні працівники легкої промисловості! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.
Завдяки вашій сумлінній наполегливій праці в галузі відбуваються позитивні зміни, урізноманітнюється споживчий ринок, зростають обсяги виробництва, підвищується якість і розширюється асортимент продукції.
Щира подяка вам за вагомий внесок у зміцнення економічного потенціалу Новограда-Волинського та підвищення його авторитету на ринку українських товарів.
Зичимо вам нових трудових здобутків, високих виробничих показників, нових звершень в ім’я економічного зростання та добробуту нашого міста.
В. Весельський, міський голова;
О. Пономаренко, секретар міської ради.