11 вересня – День танкістів
![11 вересня – День танкістів](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drkdmsg6ojg1rnushp1fbg1rjecm.jpg)
Шановні воїни-танкісти, ветерани танкових військ Новоград-Волинського місцевого гарнізону! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!
З сучасної історії відомо, що використання важкої броньованої техніки, мужність і героїзм наших славних воїнів не раз визначали результат багатьох битв. Підтримка танкістів часто була просто життєво необхідною основним військам як в наступальних, так і в оборонних боях. Навіки в пам’яті народу залишаться грандіозні танкові битви Другої Світової війни, які змінили її хід і наблизили нашу перемогу. І сьогодні воїни-танкісти вносять неоціненний вклад у справу захисту нашої Батьківщини під час проведення антитерористичної операції на сході нашої країни.
Тож в цей день, бажаємо вам щастя, міцного здоров’я, добробуту, родинного благополуччя та мирного неба.
В. Весельський, міський голова;
О. Пономаренко, секретар міської ради.