12 березня – День землевпорядника Шановні працівники землевпорядної служби!
![12 березня – День землевпорядника Шановні працівники землевпорядної служби!](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr7l658n3761r7f84v1ndi1svhau.jpeg)
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника – свята тих, хто приймає участь в формуванні та реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійсненні державного контролю за використанням та охороною земель, здійсненні заходів щодо розвитку ринку земель, організації та веденні державного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель.
У ваших руках сьогодні найбільший і найдорожчий національний скарб, наша святиня та годувальниця – українська земля. Саме тому відповідальність і досвід, професійність та любов до рідної землі працівників землевпорядної служби є запорукою збереження і дбайливого використання земельних ресурсів нашого краю.
Бажаю нових творчих успіхів, щастя, міцного здоров’я, любові й пошани, успіхів у роботі, весняного настрою, добра й благополуччя вам і вашим родинам.
З повагою,
міський голова
Віктор Весельський