12 червня – День працівників легкої промисловості
![12 червня – День працівників легкої промисловості](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drcad7js19jgeih1p9o39b6dkm4.jpg)
Шановні працівники легкої промисловості! Щиро вітаємо вас з професійним святом. Завдяки вашій наполегливій праці та професійній майстерності в галузі відбуваються позитивні зміни, які дають змогу збільшувати обсяги виробництва конкурентноспроможних на внутрішньому і зовнішньому ринку товарів. Ми щиро бажаємо трудовим колективам Новограда-Волинського успіхів у освоєнні нових сучасних технологій, укладанні вигідних угод, нових ринків продажу продукції. Зичимо вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, успіхів та нових звершень в ім’я економічного зростання та добробуту нашого міста. В. Весельський, міський голова; О. Пономаренко, секретар міської ради. |