12 серпня – Міжнародний день молоді

9 Серпня 2017, 8:47

20 років томумолоді люди, якізібралася у Відні на І-ій сесії Світового молодіжного форуму ООН, ініціювали відзначення Міжнародного дня молоді. 17 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН установила щорічне відзначення Міжнародного дня молоді, підтримавши офіційну пропозицію Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді, що відбулася в Лісабоні 8-12 серпня 1998 року.  І вже в 2000 році вперше світова спільнота відзначала свято молодих. Головною метою свята вважається вирішення проблем сучасних молодих людей. У той час як молодь складає одну чверть світової робочої сили, на неї припадає половина безробітних. Ринки праці зазнають труднощів із забезпеченням стабільної зайнятості з хорошими перспективами для молодих людей, за винятком висококваліфікованих фахівців.

Сьогодні у світі налічується майже 3 мільярди жителів віком до 35 років. Більше півмільярда з них живуть у бідності. Понад 100 мільйонів дітей не відвідують школу. Кожен день близько 30 тисяч дітей вмирають від убогості. Щодня 7 тисяч молодих людей заражаються СНІДом. Генеральний секретар ООН закликає міжнародне співтовариство визнати взаємозалежність поколінь і вирішувати проблеми різного віку спільно.

За даними управління статистики у місті Новограді-Волинському, осіб, віком від 18 до 35 років нараховується 18143. Саме молоді юнаки і дівчата вміють легко знаходити шляхи вирішення найскладніших проблем, бо не встигли «втиснутися» у рамки дорослих стандартів. Здатність молоді енергійно братися до вирішення справ та захоплювати оточуючих своїми ідеями – безцінний дар і складна наука. Наша молодь першою відгукується на трансформації суспільного стану, вона є джерелом натхнення у вирішенні багатьох справ, саме молодь змінює життя свого міста, а отже – і держави.

Вітаємо всіх із Міжнародним днем молоді! Бажаємо успіху та наснаги у досягненні поставлених цілей, яскравих днів, отримання бажаних перспектив у професійній сфері, цікавого та насиченого життя!

Олександра Радчук,

директор міського Молодіжного центру

 

Чат-бот Гаряча лінія