14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 Грудня 2022, 7:15

Шановна громадо!

14 грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. До ліквідації наслідків аварії було залучені більше 650 тисяч фахівців різних професій! На сьогодні, ці люди, які ціною власного життя та здоров’я, приборкали ядерну стихію, відомі усьому світові. Їхніми іменами названі вулиці, про них написані книги, знято фільми. Страшні події того часу ніколи не зітруться з пам’яті теперішніх та майбутніх поколінь.

З невимовним жалем у серці та глибокою вдячністю ми схиляємо голови перед титанами духу та їх героїчним подвигом з порятунку мільйонів людей та захисту життя майбутніх поколінь. Завдяки їх самопожертві та самовідданості вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від масштабного радіаційного забруднення.

Низький уклін кожному, хто дорогою ціною захистив від нищівного впливу найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття не тільки Україну, але й усе людство. Вічна пам’ять тим, хто вже не з нами.

Дякуємо всім, хто нині продовжує дбати про безпеку на АЕС в умовах воєнного стану, адже сьогодні  держава-терорист своїми нелюдськими діями створює загрозу нової атомної катастрофи і намагається шантажувати весь світ. Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи.

Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою

міський голова Микола Боровець,

секретар міської ради Оксана Гвозденко

Чат-бот Гаряча лінія