14 лютого проєкт PEN Ukraine «Мереживо. Літературні читання в містечках України» у Звягелі

13 Лютого 2024, 16:32

🟣14 лютого у Звягель завітають письменниці Олена Гусейнова (Київ) і Оля Русіна (Київ) та поспілкуються з читачами в рамках проєкту PEN Ukraine «Мереживо. Літературні читання в містечках України». Модераторка заходів – Марія Титаренко (Львів). Проєкт реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

🟣Зустріч відбудеться 14 лютого о 16.00 в «Idea Hub. Територія успіху» за адресою пл. Лесі Українки, 9.
🟣Оля Русіна – письменниця, журналістка, перекладачка. Авторка книжок для дітей та підлітків: “Сестричка”, “Мія і місячне затемнення”, “34 сонячні дні та один похмурий”, “Абрикоси зацвітають уночі” та ін. Учасниця антології сучасної прози від Vogue Ukraine, стипендистка репортажної програми Rozstaje. Номінантка премій “Книга року ВВС”, “Еспресо – вибір читачів”, переможиця “ТОП Барабуки” у 2022 і 2023 роках. Членкиня Українського ПЕН, працює на Громадському радіо та на Суспільному мовленні.
🟣Олена Гусейнова — радіоведуча, радіопродюсерка, письменниця. Авторка 2 поетичних книжок: “Відкритий райдер” (2012) та “Супергерої” (2016). Пише малу прозу та есеїстику. Працює на Радіо Культура (Суспільне), головна редакторка редакції літературних програм та радіотеатру. Отримала премію Івана Франка (спільно з Мирославом Лаюком) у номінації «За кращий твір у радіомовній сфері» за радіодок «Леся Українка: 30 радіоісторій». Від 26 лютого 2022 року працювала радіоведучою в цілодобовому інформаційному марафоні на Українському радіо (Суспільне).
🟣Марія Титаренко – письменниця, журналістка, лекторка. Засновниця Магістерської програми з медіакомунікацій Українського католицького університету (УКУ). Викладає в УКУ теорію комунікацій, творчопис, сторітелінг, драматургію науки, есеїстику, художній репортаж, публічний виступ та ін. Авторка книжок «Комунікація від нуля. Есеї для Мані» та «Не музи, а м’язи. 50 вправ із творчопису».
Чат-бот Гаряча лінія