14 січня – День Святителя Василя Великого, свято Маланки та Новий рік за старим стилем
![14 січня – День Святителя Василя Великого, свято Маланки та Новий рік за старим стилем](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drpgdo4hiuvhsl9lhhf8a7u1f.jpg)
Дорогі земляки! Нехай ці зимові свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – увійдуть у ваш дім з миром, щастям, впевненістю у сьогоденні, світлою надією і вірою у майбутнє.
Нехай Святитель Василь Великий наповнить ваші серця духовною радістю та добром, а свято Маланки принесе вам і вашим родинам злагоду, добробут і благополуччя. Нехай прийдешній рік виправдає всі ваші надії і прагнення, а у ваших домівках завжди панують взаєморозуміння й любов.
Міцного здоров’я вам, затишку в родинному колі, добрих справ і починань на благо нашого міста та України!
В. Весельський, міський голова;
О. Пономаренко, секретар міської ради.