14 жовтня – Покрова Пресвятої Богородиці. День захисника України. День Українського козацтва

13 Жовтня 2016, 17:15

Шановні жителі Новограда-Волинського! У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою, відзначаються і два національних свята – День захисника України і День українського козацтва.

Ці знаменні дати – прекрасна нагода зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які ратними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, висловити вдячність ветеранам Другої світової війни, які також воювали за свою землю, та героям сьогодення – українським солдатам, вшанувати тих, хто поклав своє життя на Сході.

Ми у вічному боргу перед кожним із тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати рідне місто, Україну і світ від загарбників. Пам’ять про героїв, які загинули у боротьбі за свободу і цілісність нашої держави завжди буде вічною.

Сердечно вітаємо з цими знаменними святами всіх новоград-волинців! Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та довгих років життя під мирним українським небом!

Слава Україні! Слава її Героям!
 

В. Весельський, міський голова;

О. Пономаренко, секретар міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія