140-й окремий батальйон ТРО відзначив 5 річницю створення

28 Червня 2023, 19:14

 

27 червня 140 окремий батальйон територіальної оборони відзначає свою річницю створення.
До військового підрозділу завітала секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступник начальника районної військової адміністрації Олег Зубовський та голова районної ради Артур Загривий.

Від імені Звягельської громади Оксана Гвозденко привітала військовослужбовців, вручила ордени «Звягельська доблесть» командиру військової частини, підполковнику Олегу Климчуку та підполковнику Станіславу Чаюку.
Почесними грамотами Звягельської міської ради відзначено військовослужбовців Вячеслава Денісова, Ігоря Ярка, Андрія Нехай, Сергія Ніколаєнка та Сергія Музичка.

«Бажаємо зустріти наступну річницю створення вашого доблесного військового підрозділу вже в мирній Україні. Дякуємо за вашу віддану службу, за те що ви щодня разом з усім українським народом виборюєте право жити вільно на нашій рідній землі та будувати демократичну, європейську державу! Хай Господь Бог щомиті оберігає вас, а любов до Батьківщини і людська шана надихають на нові звершення в ім’я України! Переможного миру!», – зазначила Оксана Гвозденко.

Шановні воїни! Мужність, честь, сила і відвага – це ті слова, які характеризують кожного з вас сьогодні. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. І за це вам та усім захисникам хвала і слава.

Слава Україні! Героям слава!

Чат-бот Гаряча лінія