15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27 річниця виведення військ з Афганістану

15 Лютого 2016, 3:48

Шановні ветерани війни в Афганістані, воїни-інтернаціоналісти, учасники бойових дій Новоград-Волинського краю! Щорічно українці відзначають цей  день як день пам’яті всіх тих, хто, пройшов дорогами війни, хто чесно виконував свій військовий обов’язок. Ця війна залишила важкі наслідки для України, її тінь торкнулась майже кожної української родини. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей.

В цей пам’ятний день закликаю всіх схилити голови перед тими, хто не повернувся з «гарячих точок»  планети, перед їх подвигом, мужністю і витримкою. Висловлюю співчуття матерям, батькам, вдовам, дітям тих, хто поліг на афганській землі, в інших країнах, виконуючи військовий інтернаціональний обов’язок. З вдячністю звертаюсь до тих, хто живе поряд з нами, пройшовши полум’я бойових дій.

Ця знаменна дата збігається з одним з найбільших християнських свят – Стрітенням Господнім. В цей день, молімося за душі полеглих в Афганістані, на території інших держав та за теперішніх захисників Батьківщини!

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра, миру і достатку, наснаги та злагоди!

З повагою,

міський голова

Віктор Весельський

 

Чат-бот Гаряча лінія