19 грудня – День адвокатури
![19 грудня – День адвокатури](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr55jnip1e201d4l1lsn1lat1arhit.jpg)
Шановні правозахисники Новограда-Волинського! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.
Адвокат з огляду на умови своєї діяльності, безперечно, є служителем і творцем права. Саме від вашої складної, але благородної місії залежать долі багатьох людей, політичних інститутів, а подекуди й держави. Його величність Закон вашими устами повинен сказати рішуче слово, захистити права громадян, забезпечити їм використання свобод, гарантованих Конституцією.
Тож в цей день, бажаю вам щастя, здоров’я, родинного тепла, благополуччя, натхнення та успіхів у вашій нелегкій справі. Хай у ваших оселях завжди буде мир та злагода!
З повагою,
міський голова
Віктор Весельський