19 лютого – День Державного Герба України
![19 лютого – День Державного Герба України](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417549470_809056641260387_6287666401030810429_n.jpg)
Цього дня 1992 року Верховна Рада України своєю постановою “Про Державний герб України” затвердила тризуб як Малий герб України. Так незалежна українська республіка офіційно отримала свій герб Тризуб – один з основних атрибутів державності.
Наш Тризуб. Лаконічний. Унікальний. Пізнаваний. У ньому можна прочитати і побачити всю тисячолітню історію українського державотворення. Він символізує нашу незламність та нескореність, нашу волю, свободу та гідність. Це наш оберіг. В ньому наша сила та єдність.
Тризубу, як вогню бояться російські окупанти. Бо це завжди живе нагадування, що Україна ніяка не вигадка. Україна відбулася. Ми були, є і будемо Українським народом з власною державою, історією, мовою, культурою і традиціями. І ми не втомимося боротися за це право – бути українцями.
З Днем Державного Герба! Слава Україні!