19 травня в Україні відзначається Всесвітній день сімейного лікаря

19 Травня 2020, 11:12

Шановні лікарі загальної практики – сімейної медицини, фахівці первинної медичної ланки! Сердечно вітаю вас із Всесвітнім днем сімейного лікаря!

Сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного із нас: 80% усіх звернень відбуваються саме на цьому рівні. Сімейний лікар супроводжує людину від народження і далі протягом усього її життя. Вже за першого контакту з пацієнтом сімейний лікар визначає не лише діагноз, але й необхідний рівень фахової допомоги в закладах охорони здоров’я.

Наразі сімейна медицина проходить нелегкий шлях становлення, тому саме відповідальність, фаховість та турбота лікарів та медичних сестер загальної практики – сімейної медицини первинної ланки забезпечують зміцнення здоров’я жителів Новограда-Волинського.

З нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря висловлюю всім працівникам служби сімейної медицини міста безмежну вдячність за високий професіоналізм та відданість справі. Від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, миру, успіхів та наснаги у нелегкій, але такій важливій справі — збереженні здоров’я нації.

Олена Пономаренко,
тимчасово виконувач повноважень міського голови,
секретар міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія