19 вересня – День працівників лісу

19 Вересня 2021, 13:01

Шановний Вікторе Сергійовичу та ввірений Вам колектив державного підприємства «Городницьке лісове господарство»! Щиросердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників лісу!

Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві заслуговують глибокої поваги і високого авторитету. Завдяки щоденній послідовній та наполегливій праці, професіоналізму, мудрості ви робите вагомий внесок у захист нашого довкілля, забезпечуєте потреби суспільства у продукції лісового господарства, адже ліс – це неоціненне багатство країни, витвір природи і людської праці.

Виловлюю слова вдячності за професіоналізм, відданість своїй справі, благодійну та меценатську підтримку тих, хто цього потребує. Щира подяка ветеранам підприємства за відданість лісовій галузі, безцінні знання та досвід, які ви вклали у примноження й збереження природного багатства Полісся.

Щиро бажаю вам успіхів, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, родинного щастя, миру та достатку.

 

З повагою
в.о. міського голови Оксана Гвозденко

 

Чат-бот Гаряча лінія