19 жовтня – 30-а річниця з Дня відкриття першої в Житомирській області міської гімназії імені Лесі Українки

19 Жовтня 2021, 8:08

Шановні педагоги, учні, батьки, випускники, вчителі-ветерани! Щиросердечно вітаємо вас з нагоди 30-ї річниці з Дня відкриття першої в Житомирській області міської гімназії імені Лесі Українки.

30-річний ювілей – це ювілей поколінь педагогів, працівників, учнів, меценатів та благодійників, всіх тих людей, які докладали зусилля, щоб заклад освіти розвивався та процвітав. Зі стін закладу вийшли тисячі випускників, які своєю щоденною працею творили і нині творять історію держави.

Низький уклін працівникам закладу за відданість справі, за любов до своєї професії. Особлива подяка батькам за ефективну співпрацю, що дає можливість педагогічному колективу успішно вирішувати питання навчання й виховання учнів.

Бажаємо Ліцею №1 імені Лесі Українки перспектив та успіху. Хай у колективі завжди панує злагода, взаєморозуміння та творча атмосфера.

Зичимо всім родинного благополуччя та щедрої долі, постійного професійного зростання і здійснення усіх творчих задумів! Нехай кожен ваш день повниться радістю, щастям і достатком!

 

З повагою
міський голова Микола Боровець,
секретар міської ради Оксана Гвозденко

 

Чат-бот Гаряча лінія