2 місце в міжнародних змаганнях, путівку до складу збірної України та гарний досвід здобули юні каратисти зі Звягеля

13 Грудня 2022, 9:15
Цими вихідними в Італії (Венеція), відбулася маштабна спортивна подія – «Юнацька ліга з карате», яка зібрала рекордну кількість спортсменів – 2501 спортсменів з 58 країн.
Змагання проводилися у трьох вікових категоріях: 12-13, 14-15, 16-17 років.
Нашу команду представляли 5 спортсменів, вихованці ДЮСШ імені В П Єрмакова м. Новоград-Волинський та СК «СІЧ».
🥈Алексеєнко Артем у категорії якого було 80 конкурентів, вдалось зайняти друге місце. На шляху до фіналу він здолав спортсмена з України , Боснії , Іспанії , Хорватії , Румунії, Іспанії у півфіналі, та поступився у фіналі атлету з Греції, який є діючим чемпіоном Світу.
Близьким до медалі був і Ганношин Нікіта🥋 який посів 7-е місце з 96 спортсменів своєї категорії. Перемога була над словаком, болгаром, поляком та латвійцем.
Поразки зазнав від італійця та турка (що є діючим чемпіоном Європи).
Одне коло вдалось пройти Ревво Назару🥋. У другому колі поступився спортсмену з Іспанії, домінуючи у поєдинку, зазнав поразку з рахунком 2:3.
Гідний виступ, хоч і без перемог продемонстрували Високолян Віталій (поступився спортсмену з Португалії 1:0) та Сугак Єгор(поступився спортсмену з Німеччини 3:4). Єдиною причиною такого результату можу назвати відсутність досвіду виступу на такому рівні.
🥈🥋Алексеєнко Артем, окрім медалі зі змагань, привіз ще путівку до складу збірної України.
Зі слів тренера викладача ДЮСШ імені В.П.Єрмакова Рибачка Вадима Анатолійовича, який і готував призера до змагань.