2 жовтня – День працівників освіти

30 Вересня 2016, 9:27

Шановні освітяни! Щиро вітаю вас з професійним святом.

В житті кожної людини є улюблені свята. Без сумніву, для освітянської кагорти особливе місце в серці займає День працівників освіти.

Сьогодні освітянська родина об’єднує педагогів вищих, загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, ветеранів галузі освіти, бібліотекарів, технічних та медичних працівників, кухарів, тренерів – всіх тих, хто віддає частинку серця дітям.

Дорогі колеги! Ви творчі, професійні, працелюбні. Завдяки чому освіта міста є флагманом серед інших на Житомирщині. Висловлюю вам сердечну вдячність за ваш невтомний творчий пошук, високий професіоналізм, життєву мудрість, добро, чуйність і сердечне тепло.

Впевнена, що об’єднавши зусилля органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, усієї педагогічної громади, ми зробимо все, щоб наша молодь і надалі здобувала високоякісну освіту у рідному місті.

Нехай ваша доброта і мудрість високо цінуються і повертаються з любов’ю вихованців. Хай ваші глибокі серця будуть, як завжди, відкритими і чесними, ваші думки – добрими, а справи – успішними.

Зі святом вас!

Оксана Гвозденко,

заступник міського голови, куратор галузі освіти

 

Чат-бот Гаряча лінія