20 липня – День шахіста

19 Липня 2017, 0:51

20 липня 2017 року всі шанувальники гри у шахи будуть відзначати Міжнародний день шахіста. В такі святкові дні, за традицією, хочеться привітати всіх фанатів цієї древньої гри, побажати здоров’я, натхнення, творчих злетів, перемоги за шахівницею та перемоги над викликами сьогодення!

Не простий час переживає наша ненька Україна, та ми є великими оптимістами, віримо, що щасливе майбутнє вже не за горами, і якщо поглянути на один рік назад, то вже можна зробити висновки.

1. Нам пощастило, і ми зустріли нових спонсорів, а саме:             

-ТОВ «Церсаніт Інвест» – керівник Збислав Коров’як , за підтримки Товариства ми змогли провести Командну першість міста Новограда-Волинського серед команд підприємств, організацій та установ міста ;

-ТОВ «Рубін» – керівник Сергій Володимирович Канюка , за підтримки Товариства ми змогли провести Особисту першість міста Новограда-Волинського з швидких шахів. Сергій Володимирович протягом останніх шести років, підтримує шахи, команда Товариства є трикратним чемпіоном міста серед команд підприємств, організацій та установ;

-ПрАТВКФ «Леся» – керівник Тетяна Миколаївна Кондратюк, протягом останніх п’яти років постійно надає фінансову підтримку МШШК;

-Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград – Волинської міської ради – керівник Наталія Петрівна Борис, за активної підтримки її заступника Гусєва Володимира Віталійовича ми з більшим оптимізмом дивимось у майбутнє. Дуже добре, що Управління береться організувати любителів шахів та шашок в міському парку, та призначило відповідальних осіб за організацію їхнього дозвілля ;

-Новоград-Волинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – керівник Лещенко Володимир Віталійович надавав посильну підтримку МШШК, на даний момент перейшов на іншу посаду, але готовий і в подальшому надавати посильну допомогу Клубу;  

-Народного Депутата України Литвина Володимира Михайловича, за підтримки якого проведено Особисту першість міста Новограда – Волинського. Турнір присвячений Дню Конституції України;

– Депутата міської ради міста Новограда-Волинського Палецького Олександра Аркадійовича, який подарував шахівницю з шаховими фігурками, та замовив комплекти шахових фігур для Клубу.

Низький, Вам, наш уклін дорогі наші спонсори, дякуємо Вам за підтримку «шахів» у нашому місті.

2. Засмучує той факт, що забарилася в цьому році підтримка від наших давніх друзів та спонсорів Клубу це ТОВ «Інвестиційна дорожня компанія»- керівник Поветкін Руслан Володимирович, та «Новофарм –Біосинтез» – керівник Перерва Василій Іванович. – Наше не доопрацювання.

3. Особливу вдячність хочеться висловити Слепченко Віктору Ниваніловичу за те, що він, створив сторінку в соціальній мережі «Фейсбук» та є адміністратором сторінки, який постійно оновлює, викладає усю «свіжу» інформацію про міський шахово-шашковий клуб: шахові новини, об’яви, оголошення Клубу та інше, тим самим, ми стаємо ближчі до своїх прихильників.

4. Завдяки зусиллям тренера-татуся   Ткачука Олександра Миколайовича, ми маємо хороші результати в області, так його учениця- Макеєва Анжеліка стала кращою в області серед дівчат до 10 років, а Ткачук Оксана Олександрівна, на даний час, є неодноразовим переможцем та призером змагань обласного значення серед жінок.

5. В цьому році порадували наші особи з обмеженими фізичними можливостями, які успішно виступили на першості області серед інвалідів. Дощинський Анатолій Дмитрович став переможцем першості, Цаплін В’ячеслав Борисович, зайняв друге місце. Зокрема Дощинський А.Д. покращив рейтинг Житомирської області в чемпіонаті України, піднявши з 49 пункту на 29 пункт!

6. Нещодавно було відкрито у парку спортивну зону, де кожен бажаючий може перевірити свою майстерність у шахах, керівник гуртка Ішков Віктор.

    Надія на краще не полишає нас, і хотілось би вірити в те, що наступний День Шахіста, ми зустрінемо з кращими показниками, здобутками та новими друзями.                                                                                                           

 

Віктор Лаговський,

голова Ради міського

шахово-шашкового клубу

 

Чат-бот Гаряча лінія