20 травня – День банківських працівників!
![20 травня – День банківських працівників!](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/dmp4x1nj7fyp6rxzy6jt.jpg)
Щиро вітаємо банківських працівників із професійним святом. Ваша сумлінна праця та надзвичайно високий професійний рівень сприяють зміцненню фінансової стабільності громади, допомагає бізнесу, дає можливість реалізації життєвих планів і творчих ідей.
Завдяки вашому досвіду, порядності та вмінню знаходити правильні та нестандартні рішення в складних ситуаціях забезпечується добробут суспільства.
Бажаємо вам терпіння, щоб складна та відповідальна робота дарувала впевненість у завтрашньому дні та приносила задоволення.
У цей святковий день зичимо Вам міцного здоров’я, нескінченної життєвої енергії та успіхів у праці, затишку і благополуччя вашій родині. Процвітання, творчих сил та наснаги!
З повагою
міський голова Микола Боровець,
секретар міської ради Оксана Гвозденко