21 листопада – День Десантно-штурмових військ ЗСУ
![21 листопада – День Десантно-штурмових військ ЗСУ](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/62f83f34-7991-4a6c-b839-3d22d2b4f0a5.jpeg)
Вельмишановні воїни десантно-штурмових військ, прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!
Ваша почесна місія забезпечення обороноздатності держави, ваша хоробрість, професіоналізм та самовідданість, яку ви щоденно виявляєте у боротьбі за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, запалюють у серці кожного українця глибоку вдячність і віру в Перемогу!
Ваша звитяга є прикладом для наслідування прийдешніми поколіннями, а ваші мужність та героїзм надихають на подвиги.
Прийміть побажання міцного здоров’я, Божого заступництва, а вашим родинам – миру та благополуччя! Хай горде гасло українського десанту «Завжди перші» надихає на нові звершення та перемоги!
Слава Україні! Героям слава!
З повагою
міський голова Микола Боровець,
секретар міської ради Оксана Гвозденко