21 листопада – День Гідності та Свободи

18 Листопада 2016, 4:59

Дорогі земляки! Щиро та сердечно вітаємо вас з Днем Гідності та Свободи!

Цей день встановлений Указом Президента України на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

Українці й досі проходять нелегкий шлях, демонструючи свою гідність, своє прагнення до свободи. Наші мужні військовослужбовці, які нині знаходяться в зоні АТО, продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність нашої країни. Ми віддаємо шану героям Небесної Сотні, всім українським бійцям, які загинули на Сході України, адже вони йшли до спільної мети.

Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

У цей день бажаємо всім благополуччя, порозуміння й згуртованості. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Слава Україні! Героям Слава!
 

В. Весельський, міський голова;

О. Пономаренко, секретар міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія