21 листопада – День Гідності та Свободи

21 Листопада 2021, 6:10

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – день, який корінним чином змінив хід української історії та свідомість народу, об’єднав прагнення мільйонів українців до кращого життя. Це свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.

Цього дня ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

День Гідності та Свободи – це не лише про один день, це про людей, їхні принципи, досягнення і досвід, які стосуються майбутнього цілих поколінь.

Згадуючи трагічні події на столичному майдані Незалежності, вулицях Інститутській та Грушевського, в пам’яті постають величні подвиги наших сучасників, які назавжди залишаться на сторінках історії як Герої Небесної Сотні. Серед них і наш земляк – безстрашний Олександр Балюк, який став символом мужності, братерства та самопожертви в ім’я майбутнього своєї Батьківщини, і якому присвоєно звання Героя України, на жаль, посмертно.

21 листопада ми також вшановуємо українських вояків, які віддали життя за незалежність України у зоні АТО/ООС. За період 2014-2021 роки на Сході України загинув 51 військовослужбовець наших військових частин Збройних Сил України. Ми всі пишаємося та шануємо пам’ять наших славетних земляків і всіх Героїв!

Висловлюємо слова вдячності всім захисникам українського народу, які ціною власного життя рішуче відстоюють право всього народу жити у власній, вільній, могутній, процвітаючій європейській державі.

Бажаємо міцного здоров`я та щастя, сил та наснаги. Нехай мирне небо буде над українською землею та не згасає віра у щасливе майбутнє України!

Слава Україні! Слава її Героям!

 

З повагою
міський голова Микола Боровець,
секретар міської ради Оксана Гвозденко

 

Чат-бот Гаряча лінія